Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ilyen gatyában megy egy...

Hot_kiss kérdése:

Ha ilyen gatyában megy egy csaj suliba mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 28. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Jééézusom ne akard már megmagyarázni, hogy semmi baj nincs a melegitővel. Egyserűen szánalmas azt felvenni suliba vagy ilyenek, úgy nézel ki benne mint akinek nincs más nadrágja...Nem suliba való...Nevetséges és ajj hihetetlen, hogy ezt el kell magyarázni. Tudod mit vedd fel és röhögtesd ki magad
2011. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nekem egyáltalán nem tetszik, és a melegítő nem utcai viselet, azt gondolnám, hogy ez a csaj nem tud öltözködni.
2011. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

10:33 ~ szerintem meg Te vagy szánalmas, hogy ilyeneket mondasz. Addig oké, hogy nem utcára való, de a suliba sem kiöltözve járok, hogy ilyen meg olyan csinibini legyek..

Lehet, hogy makacs vagyok és önfejű, de mi van egy kurv@ melegítőgatyába, ami ennyire szánalmas, hogy ennyire kiborulsz Tőle? :D

2011. júl. 29. 11:42
 24/29 anonim ***** válasza:
53%

te borulsz inkább ki, mert nyilván azt vártad hogy húúú de f*sza... és nem ezt kaptad...

Ez egy ronda nadrág, ráadásul túl bő és még beszarós hatású is.....


Csinosat kértél? Tessék ez csinos, pl. egy Converse cipővel...... Más színben is jó nem pont lila... akár szürkében is....


[link]


Tartom, hogy a tied házon belül, tévézni, takarítani, mosni, főzni....

2011. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
Valami olyat gondolnék hogy sportol vagy ilyesmi meg hogy kicsit fiús de amúgy én imádom az ilyen nacim. Második gondolatom az lenne h lehet nehéz napja lesz és minél kényelmesebben akart felöltözni.
2011. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Megsúgom, hogy már írtam legelső kommentemben, hogy nem vártam azt, hogy majd ilyen meg olyan f@sza (:

Attól, hogy ilyen fazonja van, nem ronda, csak bő szárú. Bocsáss meg, hogy rühellem a konzervet, mert sz@rnak tartom és nem járok a pic$ámhoz simuló cuccokban, mert sokat kényelmetlennek tartok.

És tartsad, ezzel semmi gond, ez a véleményed, de ne ócsárolj. (Y)

2011. júl. 29. 19:31
 27/29 anonim ***** válasza:
66%
Már ne haragudj, de a véleményünket kérdezted, bocsi, hogy nem a tiédet hangoztattuk. Sajnos ebben a helyzetben el kell fogadnod, amit mondunk, akármi legyen is az. Ha viszont te kiborulsz, akkor várható, hogy lesz egy-két keresetlen szavunk.
2011. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
hát kövezzetek meg, de szerintem egy ilyen gyatyó, kifejezettem szexi is tud egy lányon, némely esetben.
2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ja, csak pi.csáraszoruló gatyát meg melegítőt gyártanak nők számára :D
2011. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!