Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem veszik meg a ruháim...

Miért nem veszik meg a ruháim Zsibvásáron?

Figyelt kérdés
Feltettem pár ruhám, mind plázában vettem, de nem veszik meg őket. Újszerűek, és olcsón adom. Mit csináljak, hogy egyáltalán megnézzék, és aztán megvegyék?
2011. júl. 27. 04:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 05:37


Valóban nagyon drágán adod a cuccaid:(

Én is akcióban vettem a lányomnak anno u.a a kabátot és ennyi volt az ára újonnan.

Bocs' ez nem megbántás akart lenni, de hidd el, aki használt ruhát vesz, azt nem igazán érdekli, hogy te hány ezer ft-ért vetted anno.

Legyen egy reális ár, de tavasszal pl. az Invázióban hiszed vagy sem, 600 Ft-ért vettem a lányomnak és magamnak kabátot. Nem rosszabb minőségű ruhák vannak ott, mint a C&A-ban.

2011. júl. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Ha lesz időm átírom az árait. De mondjuk mi lenne a reális? A kabát mondjuk egy ezressel olcsóbban? A pólók meg 300Ft?
2011. júl. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!