Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy gáz lenne ha ilyen...

Nagy gáz lenne ha ilyen fürdőruhában flangálnék a tengerparton? A linket kommentbe küldöm.

Figyelt kérdés
A barnulással is lehetnek így problémáim igaz?
2009. ápr. 5. 15:19
 1/9 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 5. 15:19
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem gáz, de a barnulás valóban bénulás lesz, úszni sem nagyon lehet ebben a hacukában, egyébként gyönyörű darab:))

Ja, az is biztos, hogy az összes pasi csorgatni fog utánad....de ez gondolom, nem probléma?!

2009. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tuti bezsebelnél jópár elismerő- epekedő pillantást! :)

Nekem tetszik ez a fürdőruha!

Nem úszáshoz, napozáshoz meg vízben ugrabugráláshoz találták ki, de szerintem pózolgatni nagyon jól lehet benne :)

Amúgy szerintem délutáni strandoláshoz, koktélozgatáshoz (flörtöléshez...) ideális! :)

2009. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az nem :D csak a barnulás és semmi tippem hogy oldhatnám meg.lehet így bevállna ha 1ik nap ez másik nap bikini?!
2009. ápr. 5. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Ez egy gyönyörű darab:)

Napozáshoz nem ajánlom,hacsak nem úgy ahogy te mondod.

De egyébként ha csak lemész a partra sétálgatni,beszélgetni nagyon jó.Biztos utánad néznek majd a pasik:P

2009. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor vedd fel ha normálisan nézel ki.Ezt a jó nőknek találták ki.Semmi zsir,narancsbőr,lógó cici.Egy pasi
2009. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

gondolom nem lesegetne ki magának ijen fürdőrucit ha nem nézne ki jól :)


és ízlése is van (Y) tetszik [:

2009. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Húú, ez tényleg nagyon tuti, gyönyörű!

ha elég csinos vagy hozzá, vegyél ilyet mindenképpen. sztem lehet én is szétnézek majd boltokban.

úszáshoz, napozáshoz vegyél fel normál bikinit, ebben meg kiválóan lehet pasizni, vonulni sőt ha vannak tengerparti dizsik a környéken én simán ebben mennék:)

2009. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem normálisan nézek ki :) egyébként egy kis infó akinek tetszik a darab... a my77-nek is van ilyen fürdőrucija olcsóbb és még szerintem szebb is ---> www.my77.hu
2009. ápr. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!