Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát ajánlotok...

Milyen fürdőruhát ajánlotok az én alkatomhoz?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, szinte semmi mellem, hosszú lábaim vannak, a csípőm/derekam keskeny, egészen pici pocim van. Milyen fürdőruhát ajánlotok? Típusra, fazonra, mintára. 15/L
2009. ápr. 5. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bikinit jobban el tudok képzelni rajtad, olyan fajtát, amiben a bugyi a hangsúlyosabb (színes, mintás vagy valami) és a felső része szerintem olyan legyen, ami "nyakbakötős" (nem tudom jobban megfogalmazni:D) az kicsit nagyítja a melledet

ha találsz olyat, akkor a felső legyen egyszínű és az alsó mintás és mindenképpen vidám színű, ez a leírásod alapján jól állna :)

2009. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen ugyan olyan vagyok mint Te....Nekem narancssárga bikinim van,állítólag jól áll xD:):D
2009. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: jó ötlet, köszi. :)

Másodiknak: xD Neked milyen fazonú a felső és az alsó része?

2009. ápr. 5. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a felső része olyan mint amit leirt az első válaszoló. Nyakba kötős,és szivacs van benne:):)

am 15 vagyok énis:D

2009. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen alkat vagyok.Neken egy virágmintás sárga és egy csíkos bikinim van,szerintm te is hordj élénk színű mintás fürdőruhát,a fölső rész lehet olyan szivacsos amit az előttem szólók írtak,szerintem bármilyen mintájú jól áll neked.
2009. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!