Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meik kép tetszik jobban?

Meik kép tetszik jobban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 23. 23:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%
egyik sem jó, a mintás póló óriási virággal nagyon gáz, meg az óra is. szóval mindkettőn van negatívum. ja, és te sem vagy egy nagy durranás, fogyhatnál is.
2011. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
52%
a második sokkal jobb:) 16/L
2011. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
köszí végre egy értelmes válasz..:)
2011. júl. 24. 00:36
 14/29 anonim ***** válasza:

nekem az első jobban tetszik. :)


egyébként bocsi a kérdésért, de az órád hol vetted, és mennyiért?:D én is ilyet szeretnék venni. :)


15/L

2011. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
szülinapomra kaptam am sztm westendből van!! :)
2011. júl. 24. 00:39
 16/29 anonim ***** válasza:
első jobb virág nélkül
2011. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 24. 00:48
 18/29 anonim ***** válasza:

Hallod kiscsaj.. milyen hangnemet engedsz te meg magadnak?:)

kiirsz egy kérdést.. megkérdezed az embereket hogy melyik képet tartják előnyösebbnek. Válaszolnak a te k*baszott kérdésedre,és ha nem azt mondják h jaj de szép vagy,akkormár hisztizel. És ahogyan irsz.. undoritó! Igy elveszed az ember kedvét attól,hogy egy minimálisan is jó indulatúan irjon a képedről,ugyanis dagatt vagy és ronda!

És egyáltalán nem ilyen hangnemben vezettelek volna rá a lényegre,ha nem olvasom végig hogy miket irkálsz!!!

Egy álomszép csajnak se kéne ilyen beképzeltnek lennie,hát nem még neked!

2011. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem bunkón írtam, csak őszinte voltam. rólam találhatsz képet, azt hiszem rögtön a te kérdésed alatt van az enyém. igen, divatos, de attól még szörnyű az óra. a virág meg jó, de nem felíratos pólóval. elég furcsa felfogásod van hallod. én is divatosan öltözködöm, ami nem egyenlő azzal, hogy minden divatos holmit pocsék összeállításban magamradobok.
2011. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha tényleg te vagy ezeken, akkor szerintem nagyon gáz,hogy itt kéred ki ismeretlenek véleményét (ARCOS!!!) képről!Ha te vagy, ha nem te vagy rajta, mindkettő ciki!
2011. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!