Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjam szerintetek?...

Hogy hordjam szerintetek? (kérdés rövid stb)

Figyelt kérdés
Na szóval lassacskán venni szeretnék egy bakancsot őszre és az lenne a kérdésem,hogy betűrjem-e a gatyámat a bakancsba vagy ne.Mind kettőt láttam már rockereken/metálosokon de egy lányhoz melyik illik?Melyik lenne jobb?
2011. júl. 18. 18:56
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Na akkor már ketten vagyunk.Mikor van pénzem sosincs kitűzött célom,hogy mi az amit tényleg venni akarod.Így általában az van,hogy sok kicsi sokra megy...Na,a 27 ezer az elég jó ár :)
2011. júl. 19. 15:49
 22/31 anonim ***** válasza:

Most már nem lesz ilyen jellegű problémád, szeretnél venni ilyen martens bakancsot, nem kell dilemmázni mit vegyél ha lesz pénzed:)

Olyan talpa van mint a mostani martens bakancsomnak, télen jól tapad a hóban szerintem:)

[link] itt meg tudod nézni részletesebben hogy hogy néz ki a bakancs

Remélem meg fogod tudni venni.

2011. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Igen,már megtaláltam amelyiket megfogom venni :)

Na de még egy kérdés:acélbetétben nem fog télen megfagyni a lábam?

2011. júl. 19. 16:50
 24/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, legalábbis én nem fáztam benne télen.

Ősszel tavasszal vékonyabb zokni, télen vastagabb. Majd kitapasztalod neked hogy jó. Intersportba vettem nike hosszúszárú zoknikat, adidast is de bármilyen hosszúszárú zokni jó:)

Azért küldtem azt a linket hogy részletesen meg tudd nézni a bakancsot. Az az igazi ha élőbe nézed majd meg.

Jó választás lesz az martens bakancs, nem fogsz benne csalódni szerintem.

2011. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Oké,akkor örülök,hogy nem olyan hidegek,mert hát pár helyen olvastam már hogy lefagytak benne az emberek lábujjai.Rendben van,akkor majd kitapasztalom.Tudom és köszönöm szépen :) De nekem ez a csont fekete bakancs jobban tetszik: [link]

de végülis szinte csak a talpuk különbözik,majdnem ugyanúgy néznek ki :)

2011. júl. 19. 20:19
 26/31 anonim ***** válasza:

Ez is jó, ez is tetszik

[link] ezt régen kinéztem kicsit szolidabb szerintem. Írtam privátot.

2011. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Az sem rossz amit küldtél :) Leveledet az e-mail címemre küldted?Ha igen,akkor sajnos nem kaptam meg :S
2011. júl. 19. 20:52
 28/31 A kérdező kommentje:
Na megvan.Mégis megkaptam :)
2011. júl. 19. 20:52
 29/31 anonim ***** válasza:

akkor bpcsi csak kis tipp :)


pusz-pusz


18/L

2011. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Válaszoltam remélem megkaptad.
2011. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!