Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjam szerintetek?...

Hogy hordjam szerintetek? (kérdés rövid stb)

Figyelt kérdés
Na szóval lassacskán venni szeretnék egy bakancsot őszre és az lenne a kérdésem,hogy betűrjem-e a gatyámat a bakancsba vagy ne.Mind kettőt láttam már rockereken/metálosokon de egy lányhoz melyik illik?Melyik lenne jobb?
2011. júl. 18. 18:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ha életed első bakancsa lesz akkor nem szabad elkapkodni a vételt, nézz körül a neten szerintem, martensból is van sokféle. Azért mutatam azt martensből , mert jóideje kinéztem és boltba láttam is, szerintem nagyon jófajta, most hogy tömkrement a sheffield ranger bakancsom, októberbe ezt szeretném megvenni.
2011. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Persze,tudom,hogy nem szabad elkapkodni,ezért is érdekel ennyire :) Meg hát azért nem mindegy h veszek egy Steelt 20 ezerét és bírja egy évig vagy veszek egy Martenst 28 ezerért és az meg bírja 3-4 évig
2011. júl. 19. 14:28
 13/31 A kérdező kommentje:
Na ez tetszik is,de akkor most kéne megvenni míg a készlet tart,mert csak addig érvényes az akció :/
2011. júl. 19. 14:36
 14/31 anonim ***** válasza:
Hiába van akció, nem tudom kihasználni, nincs pénzem, októberbe van az első diákhitel folyósítás akkor tudom majd csak megvenni, boltba fogom megvenni elvileg szokott lenni a méretemben, eddig amikor voltam bent volt a méretembe csak pénzem nem volt rá.
2011. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Hát nálam is ez van.Nincs rá pénzem :/ De nekem csak karácsonykor lesz pénzem...Pedig ez most jóval olcsóbb.Akció nélkül dupla ennyibe kerül
2011. júl. 19. 14:58
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog megalkudni és mást venni olcsóbbat nekem ez a tapasztalatom, inkább érdemes kivárni. Előszőr martenst veszek utána másfajtákat, shelyst és utána ha lesz majd pénzem kipróbálom a red rostert is [link] túrabakancs is lesz de előszőr legyen megy a martens mert a martens az martens, régóta kivan nézve, szóval az első megoldást kell választani. Azt javaslom keress egy boltot és nézd meg , én is így csináltam , többször megnéztem, és megállapítottam hogy jófajta, jól néz ki , majd ha szétmegy az egyik bakancs megveszem.
2011. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Nem jó dolog megalkudni és mást venni olcsóbbat nekem ez a tapasztalatom, inkább érdemes kivárni. Előszőr martenst veszek utána másfajtákat, shelyst és utána ha lesz majd pénzem kipróbálom a red rostert is [link] túrabakancs is lesz de előszőr legyen megy a martens mert a martens az martens, régóta kivan nézve, szóval az első megoldást kell választani. Azt javaslom keress egy boltot és nézd meg , én is így csináltam , többször megnéztem, és megállapítottam hogy jófajta, jól néz ki , majd ha szétmegy az egyik bakancs megveszem.


Hát igen,én is így gondolom.De a Martens,az leárazva is Martens :) Oké,majd keresek egy boltot.Ha jól tudom itt a közelemben van egy ilyen katonai bolt.Ott lehet lesz bakancs.Az is jól néz ki amit linkeltél :)

2011. júl. 19. 15:14
 18/31 anonim ***** válasza:

Jah, nekem is tetszik, de először martens lesz, utána túrabakancs/shelys/red roster. Mindig akkor vannak az akciók, amikor nincs rá keret sajnos.

Szerintem meg fogod tudni venni és sokáig jó lesz, ápolni, vigyázni kell rá:)

2011. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Jah, nekem is tetszik, de először martens lesz, utána túrabakancs/shelys/red roster. Mindig akkor vannak az akciók, amikor nincs rá keret sajnos.

Szerintem meg fogod tudni venni és sokáig jó lesz, ápolni, vigyázni kell rá:)


Szerintem nekem is Martens lesz.Hát én ezután szerintem csak akkor veszek bakancsot,ha amit venni fogok tönkremegy.Nálam az van,hogy tuti akkor jön rám valamilyen láz amikor egy fillérem sincs :S De végülis,hiába lesz majd később 32 ezer.szerintem ezt a bakancsot fogom megvenni,nagyon tetszik :)

2011. júl. 19. 15:31
 20/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jó döntés hogy ezt fogod venni, nem fogod megbánni, rám is rám jön, a vásárlási láz, úgy vagyok vele mint te, ilyenkor nincs rá pénzem , de amikor jobban állok anyagilag akkor végig gondolom mit szeretnék és ha megtudom venni megveszem:)27ezer körül van ahol én kinéztem ezt a martens bakancsot
2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!