Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjam szerintetek?...

Hogy hordjam szerintetek? (kérdés rövid stb)

Figyelt kérdés
Na szóval lassacskán venni szeretnék egy bakancsot őszre és az lenne a kérdésem,hogy betűrjem-e a gatyámat a bakancsba vagy ne.Mind kettőt láttam már rockereken/metálosokon de egy lányhoz melyik illik?Melyik lenne jobb?
2011. júl. 18. 18:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Ahogy neked tetszik, én nem szoktam betűrni.

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 ilyen van páréves szerintem jó

http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc ez egy évvel volt fiatalabb de szétment

ilyet szeretnék helyette [link] ebből van női is

esetleg ilyet [link]

egy túrabakancs is jól jönne az is tervben van

2011. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

mindenki bakancs lázban ég?! (én is:D)

szerintem bárhogy viselheted; vagy hord változatosan! egyszer pl. húzd rá a csőgatyádat, egyszer gyűrd "bele", bár abból inkább "rágyűrés lesz" (tapasztalat). Nem tudom, milyen a bakancsod, így csak ennyit tudtam segíteni :)

2011. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem is próbáld ki, aztán ahogy tetszik.
2011. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

inkább magassarkú bokacsizma:

[link]


ha rocker vagy még ez is belefér, de ha már lány vagy legyél nő :)


18 / L

2011. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Végülis mindegy hogy hordod biztos jó lesz!

Milyen bakancsot szeretnél venni? Amiket linkeltem azokról mi a véleményed?

2011. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

18/L.a magassarkúk nem az eseteim,ahhoz én túl fiús vagyok :D

utolsó/első: [link]

nekem ez tetszik nagyon,de elvileg a Steel bakancsok nagyon hamar szétmennek :S azok amiket küldtél sem néznek ki rosszul,lehet inkább Martens-t veszek,ha lesz rá pénzem :)

2011. júl. 19. 10:17
 7/31 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy a steel hamar szétmegy, nekem nem tetszik a steel a füző amin keresztűl megy az nem tetszik.

Lakótársamnak steel van 4éve de azért kopik rendesen, nem szépen van megcsinálva az acélbetétes része.

Én is martenst szeretnék ősszel venni 28ezer amit mutattam, de szerintem megéri:) Egyik legjobb márka.

2011. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik ez a bakancs,csak hát a minőség is fontos.Így,ha tényleg nem olyan jó akkor inkább nem veszek.A Dr.Martens is jól néz ki amit linkeltél,de nekem ez a Steel jobban tetszik :)
2011. júl. 19. 11:28
 9/31 anonim ***** válasza:

A martens tartósabb szerintem, azt is meg fogod kedvelni szerintem, csak fel kell próbálni:) 27ezer körül van, szerintem megéri mert nagyon jó minőségű.

Én is ősszel, októberbe tervezem megvenni.

2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igazából amit venni fogok az lesz életem első bakancsa,így még csak a kinézet alapján tudok dönteni és a Steel szerintem jobban néz ki,dehát a minőség is fontos.Nem akarom,hogy az legyen,hogy fél évig hordom azt mehet a kukába.Arról én is hallottam,hogy a Martens a legjobb márka az acélbetétesek közül így szerintem majd keresek egy olyan ami bejön kinézetre és majd azt veszem meg :)
2011. júl. 19. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!