Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » B*zi az a srác aki szereti a...

Kellar J. kérdése:

B*zi az a srác aki szereti a lila színt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt már meg kell kérdezned, akkor tuti hogy benned van a hajlam.
2011. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. A lilának vannak olyan árnyalatai ami a fiúknak is jól áll. Csak meg kell találni.
2011. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha színekkel nem lehet befolyásolni az ember szexualitását. De most komolyan... Mégis hogy gondoltad?


"Hmm ma felveszek egy pirosat akkor a szőke göndör alacsony csajokra fogok izgulni. Holnap meg mondjuk egy zöldet, akkor meg a magas kékszemű feketékre."


Most komolyan. Ez kb az óvodás nagycsoport szintje. Nőjjetek már fel.

2011. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Meg az se, aki rózsaszínt szereti. Az én páromnak pl. nagyon jól állnak ezek a színek!
2011. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az vagy nem az, mindenesetre azt sugallja róla.. A lila a csajokra való, nem férfiakra.
2011. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az.Nem ez határozza meg,hogy valaki b*zi-e.
2011. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól függ, ha egy feszülős akkor tuti az :D de láttam már srácokon olyan rövid ujjút, ami laza volt, és nagyon jól nézett ki
2011. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be ha egy fiú lilát vagy rózsaszínt hord, szerintem kifejzeetten bu.zis... de buz.iS. az hogy bzi -e vagy az az hogy szerelmes vagy egy fiúba, kívánsz egy fiút..
2011. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem jelenti azt. jó, vannak olyan árnyalatok, amik b*zisak, de ott van az a "s".
2011. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!