Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolsz ruhákat magadnak?

Hol vásárolsz ruhákat magadnak?

Figyelt kérdés
Mely boltokat részesíted előnyben? Nagyobb, középkategóriás ruhaboltok (Jeans Club, New Yorker stb),drágább "plázás" üzletek, kisebb butikok, vagy kínai, piac, turi?
2011. júl. 10. 00:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A ruháim kb. 70%-át varrom magamnak, mert a boltokban nem igazán van a stílusomnak megfelelő kínálat.

A legtöbb, amit vásároltam, az turis. Van 1-2 ruhám New Yorker, Zara, Promod, Jeans Club, H&M, C&A, Takko, Vögele üzletekből, de ez elég elenyésző. Főleg extravagáns, elegáns ruhákat veszek.

Rendelni szoktam még fűzőket innét: corsets-uk.com.

2011. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
New Yorker, H&M, C&A, Tally Weijl, Mango, Converse, O'Neil, e-bay (:
2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a turikat, meg a piaccal sincs bajom, de nem járok rendszeresen egyikbe se.

Van a kis városunkban pár butik, ahol normális áron egyedi, és jó minőségű ruhákat lehet kapni, van pár megszokott hely. :D

De az is megesik hogy az ázsiában (kínaiba) vagy Pesten a plázába veszek valamit.

2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mayo Chix, Amnesia, Tally Weijl...stb.

Régebben x-it, ha találok akkor még veszek ilyen cuccot is 1 évben 1-szer.

2011. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a Zarába és a Mayo Chix-be megyek,és van 1-2 ruhám a New Yourkerből,de nem szeretem a tömeg cuccokat,szóval ritka h ott vásárolok.

Néha bemegyek a turiba is,mert meglepően jó cuccokat szoktam találni nagyon olcsón,újszerű állapotban.Szeretem a márkás dolgokat,és ott pedig olcsón megkapom.^^

14L

2011. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aa butikban, ahol dolgozom :). Nagyon jó cuccok vannak, jó minőségűek is. Dolgozóként megkapom a cuccokat beszerzési áron. Egyedül a cipőt szoktam nézni, hogy direkt márkás legyen-tapasztalat szerint tovább tart. Odessa a nagy kedvenc.
2011. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, régen Jeans club, meg cosmos city
2011. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Eronne válasza:
nem tom valami chiang sung eleg jo de miert van olyan sok jackie chan ott ?
2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!