Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves fiú vagyok és randim...

15 éves fiú vagyok és randim lesz! Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Valami 100% pamut anyagot.


Nekem a farmer térdgatya és egy normális póló is bejön :-)

2011. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kell túlextrázni. Normális tiszta ruhába menj, ez a lényeg. ^^
2011. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Oké köszi :) még egy kérdés színes vagy egyszínű mert van egy csomó fekete és fehér cuccom... de vannak piros, zöld, sárga ...stb cuccaim is.
2011. júl. 7. 17:09
 4/21 anonim válasza:
ami a polc letetején van :D
2011. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kösz :S
2011. júl. 7. 17:17
 6/21 anonim válasza:
Amilyen a csaj stílusa, pl. ha tudod hogy ő is szeret szakadt farmerbe járni, akkor te is tedd azt. De ha tudod hogy pédául miniszoknyába jár akkor vegyél fel egy vagány bőrdzsekit ha van. Vagy ha a csak nem is miniszoknya nem is szakadt farmer hanem csak sima rámsimuló farmer és tunkia, akkor vehetsz föl egy gehét pólót és rá egy fekete zsekit. Remélem jól sül el a randi ;)
2011. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A csaj stílusa általában fehér vagy halványkék farmer és newyorkeres ien szines pólók pl: van rajta egy nyuszi és narancssárga az egész vagy még szokott ojat felvenni hogy sárga a póló és van rajta két cseresznye meg néhány felirat.

Ehez mit ajánlotok.

2011. júl. 7. 17:39
 8/21 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti a csajtól függ...ha hajlik a művészetek felé jobban megnézi a srácot is, szóval ilyen tipusú lány esetén figyelj a kiegészitőkre..sztem kapj magadra egz jó szabású fekete pólót esetleg egy ugyanolyan szinű csuklóvédőt ha van...és egy gatyót figyelj a cipőre...hajlamosak vagyunk először a cipőt nézni...de egy sötét cuccban megfelelő illatokkal bárkit levehetsz a lábáról:) amúgy egy vagány öv sem árt...Sok sikert a randidhoz..:)14/L
2011. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
minimál design-nak örülnék egy randin, tehát kicsit szűkebb szárú farmer (nem hagyományos de nem is teljesen skinny) egyszerű pólóval, vagy amivel engem szinte "meg lehet venni", a sima fekete ing. de lehet kockás is. a cipőd legyen tiszta, és valami kiegészítőt dobj fel, mondjuk bőrkarkötő, ezüstlánc, ezüst karkötő, vagy napszemüveg.
2011. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszi a sok jó tippet! De meg lehet írni tippeket...sőt megkoszonnem!
2011. júl. 7. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!