Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a mindennapokra?

Mit vegyek fel a mindennapokra?

Figyelt kérdés

150cm 65 kg vagyok, kicsit castag a combom, de nagyon-nagy a hasam. Szeretnék fülbevalókat hordani, de nem nagyon van, és ami van, abban is kiröhögnek(NEM FOGOM LESZ@ARNI). eddig minden nap egyenes szárú farmert vettem fel, drapp bokacsizmát és vmilyen pólót. A hajamat fokozatosra fogom vágatni(hnap) TIPPEK?

14/L


2011. okt. 30. 11:32
 1/4 nebula ***** válasza:
bokacsizmához csőnaci a legjobb. a valamilyen póló sem mindegy hogy milyen. ékszerekkel pedig ha mutatsz néhányat megmondhatom melyiket felejtsd el, esetleg melyiket tudnád átalakítani. ha gondolod írj privibe.
2011. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A csőgatya semmihez se jó, max a sarokra... No hordj olyat.
2011. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Léccike vegyétek figyelembe az alakomat. amúgy mindent köszike és más véleményekre is kíváncsi vagyok
2011. okt. 30. 14:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, azt elfelejtetem monmdani, hogy nincs színérzékem
2011. okt. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!