Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes Vateráról állítólag...

Érdemes Vateráról állítólag új Converse cipőt venni?

Figyelt kérdés

Itt a bolti ár feléért vannak írva tornacipők, és ez eléggé jól hangzik, de furcsa is. Nem tudom, hogy belevágjak-e. Tartok attól, hogy a pénzemet átutalom és mégsem kapom meg a cipőt, vagy nem jó minőségű lesz. Ilyen ajánlat pl: [link]

És mennyibe kerülhet a szállítási költség Miskolcra?


2011. júl. 2. 11:49
 1/3 Queasy válasza:

Üdv!

A biztonság kedvéért nézzed meg a hirdető személy profilját, amit a zöld keretezett részben szereplő nevére kattintva érhetsz el. Itt régebbi vevők értékelését, véleményeit láthatod az eladóról. Itt már el tudod dönteni, hogy az eladó becsap-e vagy sem. Igaz itt a termék minőségéről nincs szó, de hát ha a korábbi vevők elégedettek voltak, akkor csak nem bóvli a cipő. :)

2011. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is csak két hét után vált le a cipő, és előtte értékeltem szóval...


ezek mind hamisítványok, boltba 15 ezer, nem az akciózás miatt lett itt 6-7 ezer, hanem mer kínai szar

2011. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha hamisítványra vágysz amire ráadásul semmi garancia nincs akkor érdemes...


Amúgy 960 Ft szerintem a posta.

2011. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!