Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelni akarok vateráról...

Rendelni akarok vateráról converse tornacipőt. Mennyire bírja?

Figyelt kérdés
6 ezerért írják (tudom hogy e-bayről rendelik) Mennyire tartós? Tapasztalat?
2011. aug. 4. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben nem nagyon tudok segíteni, mert én boltba vettem a conversemet, sokan írják azt hogy vaterán meg ebay-en nem is eredeti converse van...hát gondolod meg, mert lehet hogy igazuk van!

A lényeg az én converseim jól bírják kettő van, az egyik bőr az már legalább 4-5 éve meg van, a másik meg vászon az meg 3-4 éve van meg, rajta azért már látszik, hogy használtam eleget.

Ez attól is függ ám, hogy mennyire van jó állapotban, hogy vigyázol-e rá, vagy sem! :)

De én converse párti vagyok, szóval nagyon szeretem! Visszatérve tényleg győződj meg róla valahogy, hogy eredeti converse-t adnak-e el, mert ha nem akkor sok lesz az a 6ezer...:S

2011. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

EZ LENNE

www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1467755909

2011. aug. 5. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem eredeti, láttam már, ráadásul nagyon rossz fajta hamisítvány, leválik róla a converse felirat is elég hamar. Nem hiszem hogy ez ebay-es, mert ott jobb fajtát kapnál olcsóbban. Az tényleg hasonlít az eredetire. Szerintem onnan rendelj inkább, vagy vedd meg normális boltban ha eredetit akarsz.
2011. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő is ebayről rendeli szerintem mert valahol olvastam hogy 10-20 max 30 nap a szállítás,ha olyan fajta kellene ami nincs készleten
2011. aug. 5. 23:27
 5/5 anonim válasza:

legends.hu

innen rendelj sztem. egyébként jól bírják

2012. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!