Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a lányról,...

Paris hilton kérdése:

Mit gondoltok arról a lányról, aki hetente többször vesz új ruhát, cipőt?

Figyelt kérdés
Imádok vásárolni,de az osztályomban van pár csaj,akik állandóan beszólogatnak :S Mit tegyek?
2011. jún. 30. 23:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
58%

22 éves vagyok, egyetemista, igazi apuka-anyuka kedvence, luxus, meg minden, ami a filmekben is van. Hiába tömnek pénzzel, én csak akkor költök magamra, ha igazán szükségem van rá. Pl. anyám naponta állít haza új ruhával vagy cipővel vagy ékszerrel. Én félévente ha tartok egy nagybevásárlást, akkor is kínaiban vagy turiban. A kedvenc ruháim már szanaszét vannak szakadva, megvarrom magamnak, befoltozom, és tovább hordom, amíg le nem rohad rólam. Ékszereim egyáltalán nincsenek, nem is hordok semmit, egyetlen gumikarkötő van a karomon. Se drága órám, se semmim.

A pénzből, amit kapok, az állatkáimnak veszek kaját, játékot, ilyen-olyan dolgokat. Ami pedig marad, abból a környék kóbor állatainak veszek kaját, vagy menhelynek veszek ajándékokat.

Hát, erről ennyit kedves kérdező....... Én nem irigyellek kicsit sem!

2011. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Szóval én vagyok az "ellenpélda", de én is ugyanannyi kritikát kapok, mint te. Csak én azért, mert nem magamra és szórakozásra, hanem a rühes állatokra költöm a pénzem. Ahogy néhány ismerősöm fogalmazni szokott.

A következtetés az, hogy az embereknek úgyse lesz jó semmi sem, nem is kell velük foglalkozni. Aki nem ugyanolyan elveken él, mint ők maguk, azokat már lehülyézik, kinevetik, megvetik, stb. Ahelyett, hogy kicsit elgondolkoznának.

Szóval én nem értek egyet egyáltalán a vásárlás-mániáddal, annak ellenére, hogy megtehetném én is. De az biztos, hogy se neked, se másnak, se nekem, nem szabad foglalkoznunk az idegenekkel.

2011. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt teszem, de itt körülöttem, szinte mindenki más is. Persze a magyarok mentalitása és pénztárcája máshogy áll. Ezért biztos sokat fogsz még kapni. Én kívánom neked, hogy ha a saját lábadra állsz, akkor is ilyen életed legyen. Sajnos nekem a gyerekkorom egy kicsit szerényebb volt, bár nem panaszkodom, mindent megkaptam. De mára már olyat is megengedhetek magamnak, amiről csak álmodni mertem régen.
2011. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen én is két kézzel szórtam a pénzt (anyum nehezen megkeresett pénzét...) Erre egyáltalán nem vagyok büszke, de megtanultam spórolni.


Van egy saját lakásom, s ez felemészti a fizetésem nagy részét. Ami meg marad, inkább elIKEÁzom :)

Meggondolom, hogy Mayo farmert vegyek 13-ért (hozzáteszem, 6 éve még ezerszer jobb minőségűek voltak), vagy Tally-s nacit vegyek feleannyiért. Emellett turiba se szégyellek bemenni, múltkor pl szeretem egy Ed Hardy melegítőt 10 000-ért.

2011. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
09:17 Szerencsére a saját lakás se lesz probléma,a szüleim nemcsak a ruhára adnak pénzt :))
2011. szept. 15. 13:35
 26/32 anonim ***** válasza:

Az még szinte a legkevesebb, hogy megveszik neked...de majd magad is rájössz, és priorizálsz:


Veszel egy Jimmy Choo-t, vagy befizeted a közösköltséget.

2011. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
...
2011. szept. 15. 13:56
 28/32 A kérdező kommentje:
Tudod akinek Jimmy Choora telik,annak a számla se probléma..
2011. szept. 15. 13:57
 29/32 A kérdező kommentje:
ja,és a barátom fizet mindent.
2011. szept. 15. 13:58
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

És gondolom nem te dolgozol. Ez a legnagyobb gond. Még csak fel sem nőttél hozzá hogy eszedbe jusson, mennyire undorító dolog másokon élősködni. A szüleiden, barátodon meg ki tudja...

Én is szeretek vásárolni, de hetente ruhákat nem is akarnék venni, mert minek? Hogy álljon a szekrénybe? Legnagyobb hülyeség. Értelmesebb dolgok is vannak ennél. De te még nagyon gyerek lehetsz, mert neked a divat meg a millió ruha a fontosabb.


Mit tegyél? Nem kell semmit tenned. Ha ilyen vagy akkor ilyen vagy. Csak legalább gondolkozz felnőttként néha, és ne csak magadra gondolj hanem másokra is körülötted.

2011. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!