Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a lányról,...

Paris hilton kérdése:

Mit gondoltok arról a lányról, aki hetente többször vesz új ruhát, cipőt?

Figyelt kérdés
Imádok vásárolni,de az osztályomban van pár csaj,akik állandóan beszólogatnak :S Mit tegyek?
2011. jún. 30. 23:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább ruhára költsd a pénzed, mint cigire, piára, drogra. Én is sűrűn veszek magamnak ruhákat, mondjuk inkább teszveszen, vaterán, meg durikban, meg lehet ezt úszni olcsón is, ki hogy boldogul, de ha te megteheted, hogy újakat vegyél, nekem azzal semmi problémám nincs. :)
2011. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolom, hogy gazdag, és unatkozik, illetve valami lelki baja van neki.
2011. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó neki, de nem kell túlzásba vinni és hencegni vele. ... ha gazdag lennék, én is vennék hetente pár új cuccot, az biztos! :) én is szeretek vásárolni.

Igy is szoktam havonta amúgy venni ált. egy-egy pólót vagy nadrágot, cipőt.

2011. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt, hogy jó neki hogy megteheti.


15/L

2011. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Aki megteheti...
2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
szerintem csak irigykednek rád hogy mindig új ruháid vannak stb.van egy barátnőm aki pont ugyan olyan mint te.van vagy 50 cipője meg nem tom hány szekrény tele ruhával.Régen azt hittem hogy bekébzelt stb. de mikor beszéltem vele és megismertük egymást rájöttem hogy kedves meg minden...nem minden gazdag bekébzelt!!!
2011. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a cikizéssel. Én nem vásárolok hetente, de ha egyszer elmegyek, akkor szoktam drágább holmikat is venni, nekem pl. ezért szóltak be néhányszor.

Szerintem ne foglalkozz velük, az esetek többségében csak féltékenyek.

Addig, amíg te nem dörgölöd az orruk alá, hogy már megint vásároltál, addig nem veled van a baj. Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor nyugodtan, senkinek semmi köze hozzá. Én úgy vagyok vele, hogy mások havonta mennek fodrászhoz, manikűröshöz meg kozmetikushoz, én ezeket a dolgokat magamnak intézem, és inkább költök szép ruhákra vagy cipőkre :)

2011. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

10.47-nél az igazság. Szerintem, ha valaki megteheti, akkor se tegye már meg. Vagy legalább jótékonykodjon. Ilyen mértékben ruházkodni, szerintem ez már függőség. Pótcselekvés. Havi 3 E Ft-ért lehet afrikai árvaházban élő gyerekeket támogatni, egy hónapig fedezi minden költségüket. Te legalább 5-öt is támogathatnál. Annak több értelme van.

Értem én, hogy fiatal vagy, meg divatos akarsz lenni, de gondold át: annyival boldogabb vagy, ahányszor több ruhád van? Szerintem a barátnőidet is le kéne cserélni. Annyi értelmes dolgot lehetne csinálni! A világ szerencsésebb fele gondolhatna a szerencsétlenebbik felére. Legalább ajándékozd el rászorulóknak a megunt gönceidet, könyörgök!

2011. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt teszem.

Bár hozzá kell tennem, hogy 2-300 forintért veszem a ruhákat turiba, és cipőket is másodkézből (bár amiket megveszek, még egyszer sem voltak használva) szintén tök olcsón.

2011. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom róla, hogy valamit kompenzálsz ezzel. Biztos, hogy nincs szükséged ennyi ruhára/cipőre/stb, és ráadásul negatív megjegyzéseknek is vagy kitéve, mégis csinálod - ennek biztosan van valami oka azon felül is, hogy jó vásárolni.

Apropó, jó vásárolni. Ha esetleg eljutsz arra a pontra, hogy nem érzed magad jól vásárlás nélkül, akkor kezdődik a baj, onnan már betegségről lehet beszélni.


Még egy meggondolandó pont a végére: 18 évesen, iskolásan, feltételezem mindezt a szüleid pénzéből teszed. Ne feledd, hogy amikor elkezdesz majd a saját lábadon állni (saját család, saját lakás stb), nem feltétlenül leszel ugyanilyen pénzügyi helyzetben, hogy ezt megtehesd. Ne szoktasd magad a luxushoz, mert az egy idő után elmúlhat.

2011. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!