Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a lányról,...

Paris hilton kérdése:

Mit gondoltok arról a lányról, aki hetente többször vesz új ruhát, cipőt?

Figyelt kérdés
Imádok vásárolni,de az osztályomban van pár csaj,akik állandóan beszólogatnak :S Mit tegyek?
2011. jún. 30. 23:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
szerintem az még nem baj, csak ne dicsekedj vele mert azmár bunkóság. amúgy hány éves vagy?
2011. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Én azt gondolom, hogy de jó neki, van rá pénze, meg engedheti magának a sok új cuccot! Én egy hónapban csak 1 blúzt meg 1 nadrágot kapok! :S Vagy még azt se!
2011. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem dicsekszem,sőt..
2011. júl. 1. 00:02
 4/32 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2011. júl. 1. 00:02
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pénzkidobás minden héten ruhát venni. Én csak akkor veszek ruhát ha már hiányom van a bizonyos ruhafajtából. De ez csak férfi logika. Tedd amit jónak látsz, és ne érdekeljen az amit más mond.
2011. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy anyagilag jól állnak a szülei, és örülök neki, hogy nem csak olyanok vannak ebben az országban, akik állandóan küzdenek a megélhetésért. Akik beszólogatnak, azok pedig nyilvánvalóan vágynának ugyanerre, csak nem keresnek úgy a szüleik, hogy ezt megengedhessék maguknak, vagy a nevelési elveikkel nem egyezik ez az állandó vásárolgatás.

Szerintem ne foglalkozz ezzel! Bármit csinálsz az életben, mindig lesznek majd olyanok, akik irigykednek rád. Ha amúgy normális vagy másokhoz, nem bántasz meg szándékosan senkit, akkor az ilyesmit nyugodtan elengedheted a füled mellett.

2011. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok? Hogy bevásárolhatna nekem is ;)
2011. júl. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
jaja, nekem is bevásárolhatnál igazán :) :D
2011. júl. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel én is így vagyok,igaz nem minden héten, de ebbe fojtom a bánatom :( Nem vagyok plázacica meg utálok shoppingolni meg a boltokat járni és próbálgatni, de a neten rendelek egyfolytában, múlt héten is vagy 5 új ruhát berendeltem magamnak és hozzárakom nem vagyok valami gazdag, annyi, hogy erre költöm a spórolt pénzem, de úgy gondolom, hogy még mindig jobb ez mintha elinnám, eldrogoznám stb.
2011. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Ja és ne foglalkozzál velük, biztos csak irigyelnek! :)
2011. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!