Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerettek úgy öltözköd...

Lányok, szerettek úgy öltözködni, hogy látszódjon a hasatok? Mennyit mutattok meg?

Figyelt kérdés
Jólesik, ha látjátok, hogy egy pasi megnézi, ami látszik?
2011. jún. 29. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nyáron szokott néha kilátszani a hasam,de csak egy pici,nem vagyok magamutogatós,meg az önbizalmam sem akkora,meg van egy kicsi felesleg a csípőmön,nem sok,de engem zavar,hasam amúgy lapos...Persze jólesik ha megnéznek,de ne nyálcsorgatva,mert attól hányok,főleg,ha olyanok,akiknek max az álmaikban lehet egy normális csajuk...(koszos,szakadt,büdös munkásokra gondolok itt)

persze,ha egy olyan pasi figyel fel rám,aki jól néz ki,az növeli valamennyire az önbizalmam...de nekem az a legfontosabb,hogy a páromnak tetszem,ő úgy szeret ahogy vagyok és kész

2011. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitty0494 ***** válasza:
65%
Én nem szeretem. Általában hosszú nadrág, ha meleg van rövidujjú póló, de nem lóg ki belőle se a hasam se a mellem. Amúgyis a pasik szerintem hajlamosak a ruházkodást ítélni egyedül.
2011. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha meleg van akkor én el nem tudom képzelni hogy hosszú nadrágot vegyek fel,szoknya vagy rövidnadrág,meg valami ujjatlan,pántos felső,lehetőleg ne olyan amiből a fél mellem kiesik :)+szandál v papucs
2011. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem igazán.

16 évesen kiraktam, akkor még nem volt annyira csúnya (volt rajta felesleg, de volt vékony derekam, meg nem volt striás a hasam), most, hogy már szültem is, nem nagyon van mit mutogassak rajta. Ha meg felcsúszik a felső magától, arról nem tehetek, előfordul, de attól még nem szeretem.

22N

2011. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem és szerencsére már nem a 80'-90-es éveket írjuk, amikor ez divat volt. xD

Nem szeretem. Ha rövidebb szabású póló van rajtam és egy fél centi kibukkan a hasamból, nem igazán hat meg.

Azt meg egyenesen rühellem, mikor a pasik lesnek, legalábbis, ha idegenek. Az ismerősök meg csak zavarba hoznak. :D Nem egy darab hús vagyok. :/ Meg némelyiknek olyan elvetemült feje van, hogy inkább megijedek, nem-e egy perverz moleszter. xD Bár sok látnivalót nem hagyok kint sose. Azt meghagyom barátomnak. :)

2011. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, nincs akkora önbizalmam:D De ha egy Fantasy-sorozat szereplője lennék, akkor biztos ki lenne a hasam xD

15/l

2011. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Rövidnadrág, vagy szoknya, olyan póló, top, ami nem takar el mindent, de nincs is kint kirakatban a fél mellem...

Engem zavar, ha bámulnak, kábé nulla önbizalmam van, és ha valaki rám néz, rögtön az jár a fejemben, hogy valamit nagyon elrontottam, mikor elindultam, csúnya vagyok, röhög rajtam magában...

2011. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem túl igényes megoldás, ha kilátszik az ember hasa a ruhából. Max a strandon a bikiniből, vagy ugyanott bikinifelső rövidnacival, vagy szárival elmegy...

Pedig nekem igazán nincs mit takargatnom, szerencsés alkat vagyok, de ezt a hasmutogatást meghagyom a kurtizánoknak...

2011. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem mert kövér vagyok. és engem ne nézegessen más pasi a barátomon kívül. néha az is elég kínos... :( Mint pl. most, hogy híztam... :/
2011. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem túl igényes megoldás, ha kilátszik az ember hasa a ruhából"


jó,hogy nem csadorban kell járni...nem igénytelen szerintem ha valakinek picit kilátszik a hasa,persze olyan felsőt nem vennék fel utcára ami épp,hogy a mellem alatt van,az már nálam is túlzás...

2011. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!