Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek holnap munka...

Mibe menjek holnap munka alkalmassági tesztre?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy munkára ahova 10-12embert vesznek fel.11ember kapta meg az emailt. S ez itthon végezhető távmunka,adatrögzítői feladatok lenne. Szerintetek milyen ruhában illene menni ill megjelenni? Egy farmer és blúz szerintetek megfelelő lenne? Ill mire számitsak szerintetek? 25ves vagyok,28éves ismerősöm ajánlotta a munkát h jelentkezzek. (Vagy öltözzek ki egy kicsit? )Ezt irták az emailben: Szeretettel várjuk, egy személyes találkozásra, melynek során alkalmassági teszt kitöltésére kerül sor.


Köszönöm válaszaitokat:)


2011. jún. 28. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj farmerban! Az sosem rossz pont, ha elegáns vagy! Én biztos egy blúzban és szövetnadrágban mennénk. Mondjuk én nem vagyok szoknyás:)
2011. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a klasszikus fekete szoknya/nadrág, fehér blúz kombinációt válaszd magas sarkúval vagy balerinával.:) ez mindenhova tuti.
2011. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

magas derekú szoknya, egy bluzzal, de ne legyel túl kiöltözött hatás keltő :D olyat hogy lássák az intelligenciát benned szoval érted, kicsit sose árt csalni;)

szerintem olyan nagyon magas sarkuba ne menjél, inkább kisebb sarkuba, vagy balerina:)

sok szerencsét

2011. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a farmerre mert az tuti kényelmes... Magas sarkúm és bolerom nincs is. Mondjuk kocsival megyek mert anyum elvisz.S ő addig ellesz a lányommal. (remélem)14hós..
2011. jún. 28. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Na megvolt:) Izgultam ám rendesen:D:D Fekete gatyában és rózsaszin-narancssárga kockás elegáns és kényelmes bluzban mentem.. S valaki látta itt a kérdésem:)
2011. jún. 29. 19:26
 6/7 anonim válasza:
Legalább megkaptad a munkát? :D
2017. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam volna de a 2 hetes betanulási időszakra(tanfolyam) nem tudtam volna hova tenni a lányt.igy sajna nem tudtam elvállalni
2017. júl. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!