Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemista vagyok, nyáron...

Egyetemista vagyok, nyáron egy ügyvédi irodába megyek szakmai gyakorlatra. Milyen ruhát kell/kellene vagy illik hordani munka közben?

Figyelt kérdés
Nincs tele a ruhatáram konzervatív, elegáns de visszafogott darabokkal,van 1 kosztümöm, pár blúz,elegáns nadrág, 2 ceruzaszoknya.A többi ruhám inkább fiatalos, divatos de nem cicababás legújabb trend szerinti.
2010. jún. 13. 20:10
 1/3 anonim válasza:
én úgy gondolom, hogy mindenképpen elegánsabb darabokat, fontos a jó benyomás:)
2010. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Hosszúnadrág vagy max térdig érő szoknya légáteresző anyagból. Hozzá valami blúz rövidujjú, amiben nem izzadsz meg, és egy egyszerű fekete bőr balerinacipő. Minden legyen visszafogott színű, ne mutasson sokat, legyen kivasalva, mosva. Mivel gyakorlatra mész nem kell feleselegesen szexizni.
2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pont ez a problémám hogy alig van egyszerű de elegáns ruhám :(
2010. jún. 13. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!