Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok üzem orvosi (munka...

Hogy tudok üzem orvosi (munka alkalmassági) pecsétet szerezni?

Figyelt kérdés
Nem rég munkába álltam, de el kellene intéznem az egészségügyi kiskönyvembe ezt a pecsétet (voltam bőrgyógyászaton meg tüdőszűrőn)Ám a munkahelyem azt mondta nekem ,h én fizessem ki ezt a pecsétet és én intézzem el,külömben felvesznek mást akinek már el van intézve.Háziorvosiomnak nincs ilyen üzemorvosi engedélye.Mindegyik orvos akit idáig felhívtam aztmonndta ,h a mulnkáltatónak kéne ezt állnia.Mi tévő legyek ebben a helyzetben, h viszont a munkáltató meg nekem adta ki a leckét h szerezzem meg.Ugy tudom ,h 10000 forintomban lenne ez nekem, ésadnak róla blokot, h kifizesse ezt a főnökség, de ugysem fogja ,hogy tudnám ezt elintézni a legolcsóbban?Mer ugye az üzemorvos akivel beszéltem aztmonndta , h a munkáltatóval szerződésben álló orvosnak kellene ezt intéznie, de a munkáltatómnak nincs most ugye két hétig, meg amugy is aztmonndta, h akkor is 7000 kéne nekem fizetnem.Meg ha én intézem monndjam meg annak az orvosnak ahol én intézkedem , h ugy irja alá h 3 x , h ne lehessen látni h nem az ő orvosuk, de nemértem ezt, hiszen a pecséten akkor is ott van az orvos neve.Teljesen ugy érzem h hülyének vagyok nézve.Viszont a munka nagyon kéne minimum addig amég nem találok másikat.Merre kezdjem az intézkedést?:(Előre köszi a segítséget.
2010. ápr. 24. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A munkáltatónak kéne szerződést kötni egy üzemorvossal.

Csak ő tudja megcsinálni Neked az igazolást.Szerintem mondd el,hogy megpróbáltad,de senki nem vállalja,és nem is fogja.És mást sem tud felvenni,mert akkor neki sem lesz igazolása,csak fenyeget,kérdezd meg,hogy hova menjél

2010. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van üzem orvosuk, és legelőször úgy volt,h elintézi 7000 Ft-ért.Most meg az a felállás,h nincs nekik 2 hétig,és intézzem el max szerdáig mert akkor újra behívnak dolgozni...ha már megvan a pecsétem.Csak nem értem mert az előző munkahelyemnél sem került ez nekem egy ft ba se...nemtom:S
2010. ápr. 24. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod az orvos nélkül elintézni,és valóban 7-8000 ft-ba kerül a kiskönyv,de a cég nevére szokták a számlát kiállítani,mivel nekik van szerződésük, nem a dolgozónak kell fizetni.Nagy gebasz lehet ennél a cégnél.
2010. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de akkor orvossal el tudom, intézni én, hiába ,hogy nem fizeti nekem a cég?
2010. ápr. 25. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,de szerintem nem,mert csak üzemorvos csinálhatja,akinek van szerződése a céggel.
2010. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam,de hiába hivtam a "főnököt"nem vette fel,és a 2 smsemre se reagál...kvajó mrt ha tom, nem megyek bele a"játékba" :'(.Ráadásul igy az albérletemnek is annyi...
2010. ápr. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!