Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy a férfi és...

Miért van az hogy a férfi és a női öltözködés határai ennyire kezdenek összemosódni a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Csak mert most már éles szemmel kell járni ahhoz az utcán hogy ha megbámulsz egy "lányt"nehogy a végén kiderüljön hogy bezzony az egy fiú.Talán azért mert a divatdiktátorok csöppet homárok? Vagy most az a divat hogy legyél ilyen cuki kis fiú?
2009. márc. 26. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó h a fiúk is tudnak divatosan öltözni egyépként az szeintem túlzás h összemosodik sőt mostanában a fiúk a lányokat fújogják h h néz már ki.onnan tudom mert a barátomnak a haverjaival elmentem tegnap a városban és akkor mondták nekem h mostanában olyan hülyén öltöznek fel a lányok...//egyépként te már láttál mondjuk lila csőgatyában fiút?vagy sárgába?vagy fehérbe?...úgy h hossszú kivasalt haja van mert akkor lehet h annak a fiúnk kis hormon zavara van xD//ja ésh vasalják a hajukat hagy vasalják csak ne legen vállig érű hajuk ha meg az van ő dolguk nem kell rájuk nézni ha nem tetszik ennyi :D

13/L

2009. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem lehet a fiúkat a lányokkal összekeverni :D Mondjuk én kisvárosba élek, nincs az embereknek annyi pénze, h mki divatoljon, de azért van pár divatmajom, de nem lehet összekeverni. Meg voltam fenn Pesten egyszer, ott se láttam ilyen embert :D amúgy engem nem zavar, de én tuti nem jönnék össze olyan fiúval, aki vasalja a haját meg szűk ruhákat hord,meg ilyesmik.
2009. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!