Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy a férfi és...

Miért van az hogy a férfi és a női öltözködés határai ennyire kezdenek összemosódni a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Csak mert most már éles szemmel kell járni ahhoz az utcán hogy ha megbámulsz egy "lányt"nehogy a végén kiderüljön hogy bezzony az egy fiú.Talán azért mert a divatdiktátorok csöppet homárok? Vagy most az a divat hogy legyél ilyen cuki kis fiú?
2009. márc. 26. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Hogyne lehetne már megkülönböztetni a fiút a lánytól.?:D

Hülyeség. Talán azért mert vasalt haja van a srácnak.?

Nekem is vasalt hajam van répanacit hordok színes cuccokkal mégse néznek csajnak soha.

a sok stylist megpróbál a srácoknak is olyan ruhákat tervezni mint a csajoknak. mertha megnézed a csajok ruháit mennyivel színesebbek kreatívabbak.

17/F

2009. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen, azért.

Mert hódít a liberalizmus, nem kellenek már a nemek sem. Majd szaporodnak helyetted a niggerek.

2009. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Semmiköze nincs ezeknek a melegséghez és leszbiséghez.

Attól h srácok vasalják a hajukat még nem tesznek rosszat magukkal.

Eza stíílus.(Y)

2009. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én már sokszor tévesztettem össze hátulról és amikor megfordult akkor látom hogy héka ennek pejhesedik az álla.Nem azt mondtam hogy nem felismerhető.De azért a mai divat csöppet a lányosság írányába tolódik.
2009. márc. 26. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

értem. (:

te is követsz vmien irányzatot v sajátos vagy.?

2009. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
divat.. ennyi..
2009. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
divatból és egyediségből minden lehet! még akár szoknya is a fiúknak! 18/L
2009. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Ja persze. A jövő pinája meg a segg, mi?
2009. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát egyfelől tényleg lányosan néznek ki a fiúk, másfelől a lányoknak nagyon sok olyan ruhájuk van, ami tabu a fiúkon, szóval nem összemosódik, hanem eltolódik, csak még nem szokta meg a szemed.
2009. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És szerintem a színek közül legalább azt a rózsaszínt is tabunak kén nyilvánítani a fiúk körében.
2009. márc. 27. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!