Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak a magas lányoknak áll...

Csak a magas lányoknak áll jól a maxiruha?

Figyelt kérdés

Annyira tetszik, de csak 160 cm vagyok:(

Amiket próbáltam, az mind túl hosszú volt (még magassarkúval is), ekkora méretben nem gyártanak?


2011. jún. 22. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem csak a magas lányoknak áll jól, mivel hosszabbítja a személyt, aki viseli, így szerintem egy nagyon magas lánynak (aki sovány is) nem áll jól. Van egy osztálytársam, imádja az ilyen ruhákat, de nem fogja fel, hogy szegénynek nem áll jól. Folyamatosan fogózik, így is olyan mint egy anorexiás (sejtésem szerint kicsit az is) és nagyon magas, ezekben a ruhákban olyan, mint egy zsiráf. :S És nem bántásból mondom.

Szóval elméletben hordhatja mindenki más is, szerintem a méret volt rossz, vagy pár cm-t levágatni varrónővel az aljából.

2011. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

A még vékony is vagy ehhez a magassághoz, akkor szerintem nem áll jól. Elnyomja a kis termetedet, összenyom.

Ha teltebb vagy, akkor lehet, hogy tudsz olyat venni, ami csinos rajtad.

2011. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de szerintem ilyen magassághoz nem áll jól:(
2011. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, vékony is vagyok.

Amiket eddig próbáltam tényleg nem álltak jól. Mind nagy volt. Reméltem, hogy valahol találhatok kisebbet, de úgy látom esélytelen. Mindegy, csak olyan szépek.:(

2011. jún. 22. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a magas lányoknak áll jól, de én magas vagyok és sehol nem kapok magamra elég hosszút. Szóval lehet hogy akkor közép magasakra gyártanak csak ilyen ruhákat.:(
2011. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is 160 centi vagyok, és bátran felveszem ezeket a fajta ruhákat magasított sarkú papuccsal vagy szandállal.Nem akarok magasabbnak tűnni, szeretem a magasságomat, és eddig mindenki csak dícsért, ha felvettem az ilyen ruhát. :)
2011. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!