Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátnőm megkérdeztd h...

A barátnőm megkérdeztd h megvegye e ezt a bikinit. Most mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

[link]

mert nekem egyáltalán nem tetszik

16/l


2011. jún. 22. 10:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%

Ne vegye meg. Később megbánná, mikor elbizonytalanodik a strandon. Képen lehet, hogy jól néz ki, de mikor felveszi magára és sok (akár rosszindulatú) ember előtt kell megmutatnia cikinek fogja érezni. A ruha amúgy nagyon vagány.


21/F

2011. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg neki őszintén,hogy neked nem tetszik és szerinted ne vegye meg.Különben tényleg nem néz ki jól.((:
2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, h neked nem tetszik, és hogy döntse el maga. Hát milyen már, hogy deöntsd el te, megvegye-e vagy sem?! XD

Amúgy meg elég csúnya valami, bizonyára nagyon stílusos és menő, kár hogy hülyén barnul benne az ember, és a pasik is jobb szeretik, ha van mit nézni. Ez a köldököt is eltakarja. O_o"" A testarányok felborításáról nem is beszélve.

Ha takargatni akarja magát, akkor meg inkább vegyen egy rendes dresszt. :D

2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki,meg az igazat,hogy egyáltalán nem tetszik és még csúnyán is fog lebarnulni benne,aztán döntse el ő hogy mit fog csinálni.

Amúgy meg súlyfeleslege van vagy miért akar ilyet venni?

2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
szerintem viccelt xD
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem sajna halál komolyan mondta mert ez idén a trendi és ő trendmániás :D köszi az eddigi válaszokat esetleg még válaszolhattok
2011. jún. 22. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert nem lehet neki megmondani,hogy nem tetszik.Ha meg magatol nem tudja eldonteni,akkor szellemi fogyatekos.
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó ez a fürdőruha csak kár h rosszul barnul benne az ember :/ sztem csak simán mondd meg neki h nem tetszik, mért kéne hazudnod?

21/L

2011. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, imádom a '40-es, '50-es évek stílusát. De azt nyugodtan megmondhatod neki, hogy neked nem tetszik, és hogy miért nem, persze kulturáltan. Ő döntse el, hogy akarja-e. 19L
2011. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hú de jó*.* Ilyen kell nekem is:) Imádom a pin up stílust, ez pedig különösen nagyon szexi, bár sokkal jobban mutatna a modellen, ha vékonyabb dereka lenne.

Szerintem hagyd, hogy megvegye, ha neki tetszik. Engem is le akar beszélni a barátom a derékfazonú rucikról, de nem vagyok kíváncsi a véleményére, a csípőcuccok már elég lejártak:/

2011. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!