Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor van teljes árucsere a...

Mikor van teljes árucsere a HÁDA tuikban (Pécsen)?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az üzleteik a teljes árucsere előtti napon zárva vannak. Mikor van teljes árucsere? Vasárnap?
2011. jún. 12. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs; turikban
2011. jún. 12. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és az pécsett, jó?
2011. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A honlapon nem írják, hogy mikor van árucsere, nyilván megnéztem már, ezért írtam ki ide, hátha valaki tudja...

Bírom, amikor nem a kérdésre válaszolnak az okoskodók.


A Pécsen-Pécsett-re pedig: tanár vagyok, igaz nem nyelvtant szakos, de nyelvtan tanár kollégámim szerint a mai napig használható bármelyik alak, mert - többek között - ez a vita sem dőlt még el a nyelvészek között. Nem kéne lekezelni, úgy, hogy nem ismersz, a válaszod odaböffentő módjából viszont lehet következtetni arra, hogy te milyen ember vagy...

2011. jún. 13. 21:31
 5/6 A kérdező kommentje:
mielőtt belekötnél: *kollégáim
2011. jún. 13. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam a linket, mivel valószínűleg ha árucsere van, azt ők kiírják. Ezek szerint épp most nincs. Ha valaki tudja, nagy valószínűséggel ő is a honlapjukról. Ilyen egyszerű. Segítsen neked akinek két anyja van!
2011. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!