Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniszoknya dilemma? (Már...

Miniszoknya dilemma? (Már előre tudom, hogy kérdésem túl rövid ect. Ect. )

Figyelt kérdés

Már annyira megszokott látvány a mikro szoknya (extra mini, ami éppen hogy szeméremdomb alá ér), hogy ha más lányon látom, már fel sem tűnik, én mégis már akkor kényelmetlenül érzem magam, ha olyan szoknya van rajtam, ami pl. térd fölött 10 centivel ér véget. Pedig az még nem is számít annyira rövidnek...

Nekem nagyon tetszenek ezek a "térd fölött 10 centivel véget érő" miniszoknyák (annál rövidebbet, ha megölnek se vennék fel), mégis úgy érzem magam bennük, mint egy ribi. :S

Hogy gyűrjem le ezt az érzést?


2011. jún. 5. 08:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez kicsit beteges:Dbocsi

amúgy a szoknya meg leggings nemhogy nem divatos de még undorító is együtt. szerintem inkább vedd fel simán a szoknyát ami egyébként szeritnem túl hosszú de legalább nem túl rövid:)

2011. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11:04 Azért nem minden mini olyan "elfajzott"... A p*csaszoknya az szerintem is túl sokat mutat, de az éppen térd fölé érőkkel mi a baj? Az is mininek számít. Mint minden olyan szoknya, ami térd fölé ér...

Én leginkább olyanokat hordok, amik éppen térd fölé érnek, van az az egy combközépig érő, de azt szigorúan csak cicanadrággal, abból is a vastagabbal, nem a félig átlátszóval. Meg mellé a motoros csizma, így a cicanadrág olyan, mintha csak egy vastag harisnya lenne :D

De nem p*csaszoknyát akarok hordani, csak úgy 5 centivel rövidebbet, szerintem azok néznek ki a legjobban, főleg a csizmával, de azt nyáron ugye nehezen veszem fel.


A szoknya leggings-szel (sima fekete pamuttal, nem a műszálas, csipkés aljú sz*rral)szerintem jól néz ki, nekem tetszik, az meg mondtam, nem érdekel, hogy nem divatos :D

2011. jún. 5. 14:59
 13/14 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, tudom, hogy kicsit beteges, pont ezért akarom legyűrni ezt a gátlásosságot :)


És mindenkinek köszönöm a válaszát!

2011. jún. 5. 15:00
 14/14 A kérdező kommentje:

Hülye vagyok:

Azt mondtam, hogy az nem érdekel, hogy divatos, bocsi xD

De ebből következik, hogy az sem, hogy nem az...

2011. jún. 5. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!