Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniszoknya dilemma? (Már...

Miniszoknya dilemma? (Már előre tudom, hogy kérdésem túl rövid ect. Ect. )

Figyelt kérdés

Már annyira megszokott látvány a mikro szoknya (extra mini, ami éppen hogy szeméremdomb alá ér), hogy ha más lányon látom, már fel sem tűnik, én mégis már akkor kényelmetlenül érzem magam, ha olyan szoknya van rajtam, ami pl. térd fölött 10 centivel ér véget. Pedig az még nem is számít annyira rövidnek...

Nekem nagyon tetszenek ezek a "térd fölött 10 centivel véget érő" miniszoknyák (annál rövidebbet, ha megölnek se vennék fel), mégis úgy érzem magam bennük, mint egy ribi. :S

Hogy gyűrjem le ezt az érzést?


2011. jún. 5. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vegyél fel hozzá rövid leggingset és akkor biztos lehetsz benne hogy még feneket sem látszódik ki ki ;D és még divatos os is :)
2011. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Erről egy vicc jutott az eszembe :


Találkozik a róka a nyuszival.

-Miért sírsz nyuszi ?

-Hát mert a medve megerőszakolt.

-Mikor ?

-Hát tegnap előtt is, meg tegnap is.

-És most hová mész ?

-Hát megyek a medvéhez.

2011. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad benne, miért akarod felvenni?

Nem értem.

Vegyél fel olyat amiben jól érzed magad.

2011. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, fekete leggingsem van :D Úgy hordom a combközépig érő minimet.

De 50 °C-ban úgy nem vehetem fel, mert beledöglök...

Egyébként úgy értettem, hogy a gátlásosságot hogy gyűrjem le. Meg akkor már azt is megkérdezem, hogy más is érez/érzett-e így? És ha igen, hogy gyűrte le? :)



(Az hogy divatos-e a leggings, az nem érdekel, mert nem követem a divatot.)

2011. jún. 5. 08:38
 5/14 A kérdező kommentje:
8:37 Azért, mert tetszik! És ha itthon felpróbálom, jól is érzem benne magam, de egyszerűen nem merek kimenni vele az utcára...
2011. jún. 5. 08:40
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Ne törödj másokkal,érezd magad benne jól :D nem ribancos a mini,mások is hordják,légy természetes :)
2011. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak leggingsben viselem Vagy ősszel egy vastagabb harisnyával.

Igazán én sem tudom,hogy lehetne legyűrni, nekem így megfelel.

21/L

2011. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem volt már olyan, hogy megvettem valamit mai nagyon tetszett, de aztán nem nagyon akartam kimenni benne utcára. de végülis felvettem, és megdícsérték, és jóliséreztem magam benne, és utána már bátran felmertem venni:)
2011. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
btw az etc:$
2011. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz lesz ezt legyűrnöd, mert sokan nem nézik jó szemmel a minit. Én se, egyszerűen elfajzanak a nők ezektől a cuccoktól, plusz mi férfiak se vesszük komolyan az ilyen nőket/lányokat.
2011. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!