Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnél felnőtt nőként úgy...

Szeretnél felnőtt nőként úgy ribisen öltözködni hogy ne szóljanak be durván?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem szeretnék ribisen kinézni. 26 éves vagyok, talán mondhatom, hogy felnőtt nő, de akár beszólnának, akár nem, nem akarok úgy kinézni, mint aki párezerért elvihető egy menetre.
2011. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelek. De nem kur-vást hanem ribiset írtam. Ami olyan bevállalós lányt jelent már mostanában.
2011. jún. 5. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A k*rva meg a r*banc között annyi a különbség, hogy a r*banc az a buta k*rva, mert a k*rvának legalább van annyi esze, hogy pénzt kérjen azért, amit a ribi ingyen csinál :)

Egyébként nem, 22 évesen nem szeretnék így kinézni, sosem akartam, és sosem néztem ki úgy. Inkább egyfajta extravagáns elegancia híve vagyok.

2011. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem. nem tudok nőies lenni. :D

18L

2011. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem azt meghagyom a tini lányoknak hisz manapság nekik már nem számít sajnos semmi.
2011. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem öltözök így. Csak elegánsan, csinosan. Engem megnéznek mert magas vagyok és karcsú, hosszú természetes szőke hajjal, de soha sem füttyöngnek és nem szólnak be.

Örülök is neki:))))

27/N

2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha ribancosan öltözködsz akként is fognak viselkedni veled. Miért nem lehet szépen, csinosan, elegánsan felöltözni? Sokkal szebb és szexibb egy pasinak mintha valaki olcsó lotyónak öltözik. Ha felnőtt nőként k.rvának akarsz öltözni úgy hogy ne szóljanak be durván, a következőt javaslom: Csináld otthon a párodnak néha. K.rvának öltözve várod mikor megérkezik hozzád és utána szexeltek egy jót. Véleményem szerint ez az egyetlen megoldás egy nő számára aki mindenképp prostiként akar tetszelegni a nélkül hogy annak néznék. Ha az utcán így akarod mutogatni magad, ne csodálkozz ha ribiként bánnak veled. Nincs ebben semmi különös és érthetetlen. Mégis honnan kéne tudniuk hogy nem munkából jössz-e vagy épp oda tartasz?

27/N

27/N

2011. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Tisztázzunk valamit: hol a határ a lenézett-ribis és a szexisen elegáns között? Van valami, hogy a melleidnek ennyimegennyi látszódhat ki, ennyi centsinek kell lennie a miniszoknyának, ilyen sűrű szövetből kell lennie a cicanacinak amihez nem múszáj szoknyát is venni? Mert ezt szerintem mindenhol maga dönti el. A kiegészítőkön és a sminken is sok múlik. Nekem pl. az még nem ribis amire nem szólnak be durván :-)))) Egyébként, hogy példát mondjak ,egy időben imádtam fűzőt hordani, azt gondoltam, egyszerűen csak goth és semmi rossz nincs benne. Aztán felvilágosítottak, hogy a szado-mazo filmek közönségének más jut eszébe, sőt mindjárt korbácsot meg egyebet is képzelnek a kezembe. Azóta vigyázok, hova veszem fel. Na ennyit arról mi a ribis. Ezek szerint voltam már ribi, úgy hogy nem is tudtam róla. De fordítva is volt: felöltöztem egyszer úgy, hogy azt hittem, nahát az egész város nekem fog fütyülni, és csak annyit mondtak rá "na végre nromálisan nézel ki". Ja és egy hosszú szoknya garbóval is lehet szexi és vadító, csak tudni kell viselni.
2011. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha kicsit. De férfi vagyok, ráadásul megfelelő testalkattal, úgyhogy ez kb lehetetlen :)
2011. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!