Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kérjek melltartót?...

Zsófi98 kérdése:

Hogyan kérjek melltartót? Vagy milyet vegyek? Nagyon kellene már.

Figyelt kérdés
Batátnőim melltartót hordanak, én még topot. Nem tudom hogy kérjem mamámtól, szerintem ő korában nem volt ilyen. A top már nem tartja, főleg tesiórán rossz. Tettem fére pénzt hogy magamnak vegyek, de mekkorát? Vékony vagyok, 47 kilo, 163 cm. 89-cm a mellbőségem, akkor 90es kell? Milyen betűs? (13/L)
2011. máj. 27. 18:56
 1/8 anonim válasza:
45%
szerintem szólj anyukádnak ha már ekkora ..xD
2011. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb mindenféle méricskélés helyett, ha elmész egy üzletbe és felpróbálsz több méretet, aztán ott kiderül, hogy melyik a jó.

Kérni meg úgy kérd, hogy: mama, szeretnék melltartót, mert zavar hogy a top már nem tartja, és a többiek is mind azt hordanak. Hidd el, meg fogja érteni. :)

2011. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

75 B körüli kell neked.

A mellbőség a betűt adja meg, a számot meg a mell alatt kell lemérni.

És igen szólsz anyukádnak.

Ha meg nem akarna neked venni, akkor spórolsz rá, kb 500ért is lehet már venni jókat.

2011. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez segíthet a melltartó méret kiválasztásában.:)) 14/L

2011. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mérd le mell alatt körbe a hátad körméretét. Ez lesz a melltartó száma. Ha pl 77 jön ki, akkor 75ösöet vegyél, mert rövid idő alatt megnyúlnak. A kosár méretét pedig úgy tudod lemérni, hogy a mell legszélesebb részénél méred körbe a hátad, majd ebből a számból kivonod a mell alatti számot.


Ha a különbség:


12-14 cm A

14-16 cm B

16-18 cm C

18-20 cm D


Méricskélj, és mondd mi lett az eredmény. :-)

2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a linkes nem mutatott jót, gondolom azért mert nem márkás melltartóim vannak, hanem olcsók. Így ami ott 75A az nekem néha még a 75B is kicsi.

Gondoltam leírom a kérdezőnek hátha ez is segít valamit:)

2011. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Anyunak nem tudok szólni, mert születésem után meghalt. Mamával meg nehéz, h nekem luxus valamire kell, az internet is szociális segítséggel van. Remélem elég rá amit elraktam. Nekem 72 és egy kicsi alatta, akkor 70D kosár v 75B lesz?
2011. máj. 28. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:

részvétem az anyukád miatt.:(

vagy szólsz a mamádnak, hogy már zavar , hogy topod van, meg tesin is rossz, vagy elmégy a barátnőiddel vásárolni(a félretett pénzedből, vagy kérsz a mamádtól)és felpróbálsz melltartókat.hidd el, érezni fogod, melyik a jó neked.:)

12,5/L

2011. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!