Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek melltartót? 14L

Hogyan kérjek melltartót? 14L

Figyelt kérdés
Szóval topot hordok, de már nem tart eléggé. Egyszer volt már, hogy akartunk venni, de apám is ott volt, és akkor nem akartam, mert előtte kicsit ciki. Anyukámtól sem merek kérni, mert elég félős vok :S Hogyan kérjek? Vagy vegyek? Ha igen, hogyan? Kivel? KÉRLEK SEGÍTSETEK!
2011. márc. 18. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs nővéred,esetleg idősebb barátnő.Bár szerintem anyukáddal is megbeszélhetnéd,nincs ebben semmi ciki...:)
2011. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Ebben semmilyen cikis dolog nincs, természetes, hogy nő a melled és elöbb utóbb kelleni fog melltartó!

Bocsi de ha a szüleid elött bármit is cikinek érzel, főleg ilyen dolgot az már elég gáz! Ne legyen kissebbségi komplexusod! Nyugodtan szólj hogy apa anya szeretnék melltartót mert ....

Sok sikert ;)

2011. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Az a ciki, ha anyukáddal nem mersz beszélni ilyenről. Mi lesz később???
2011. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
62%
Szerintem anyukadat kerd meg. Igen egyszeru, csak mondd, hogy szukseged lenne mar melltartora, elmehettek egyutt vasarolni? Ezen nincs mit parazni.
2011. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem mehetnél anyukáddal,vagy esetleg barátnővel.

de elmehetsz egyedül.a felvilágosító könyvekben le van irva hogyan tudod megállapítani a méretedet.és a boltban senki sem vog csúnyán nézni rád mert melltartót veszel.ne aggódj

2011. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen korban normális ha a szülők előtt cikinek tartja. Én is így voltam. Figyelj mehetsz egyedül is, és kérd meg az eladót hogy segítsen, persze ha nem férfi :D Neki az a dolga hogy segítsen, kérdezd meg hogy szerinte mekkora kéne, milyen kosár...stb. Vagy ha tudod nagyjából hogy mekkorák amit gondolom látsz magad is :D Fogj meg pár darabot ami hasonlít a méretedre és próbálgasd végig. Én ezeket vetettem be régen :D
2011. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tudom a méretem: 75B

Anyukámban nem bízom egy kínos eset óta. (Nem szeretném részletezni)

Meg apukám előtt hozta elő már 2x, amikor topot kértem, és szeretném inkább előbb vele megbeszélni, megvenni :S

Elsőnek: Nincs nővérem...

2011. márc. 18. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem is ígyvolt, pontosan ugyanígy. :DD Apa ottvolt, ciki volt, aztán meg hát anyának is ciki. :$ :D De aztán erőt vettem magamon és megmondtam neki hogy szeretnék. És semmi komment, vett, azóta simán mondom neki. :) Ne félj. ;) 16/L
2011. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat rágódtam rajta, de mivel nincs jó kapcsolatom anyukámmal elmentem, és megvettem magadnak.
2011. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne parázz nekem úgy volt h vettem magamnak aztán már anyának is leesett,hogy nem akarok tovább toppot hordani így legközelebb már jött ő is velem vásárolni :D 14L
2011. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!