Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek melltartót, ha...

Hogy kérjek melltartót, ha nem vagyok túl jóban az anyukámmal?

Figyelt kérdés
Szóval szeretném egyedül megvenni, mert anyu mindig mindenben meg akar nézni, meg is tapiz, hogy jó e rám. (Mert ugye én ilyenben "nem vagyok megbízható") Csak az a gond, hogy nem fogja engedni, merthogy én nem tudom kiválasztani a megfelelőt. (Persze ő szerintem azt sem tudja, hogy mért 95B a mérete, mert a múltkor(jómúltkor) fölpróbáltam egy 65A-t, és mondtam, hogy nem ér körbe. Erre ő azt mondta, hogy ez már őt is majdnem körbeérné. XP) MIT TEGYEK? Nem szeretném, ha ő is ott lenne :S
2011. máj. 12. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Anyu, kérek egy melltartót!"


Így.

Esetleg gyűjtsd össze a pénzt rá, és menj el megvenni.

2011. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van zsebpénzed,abból vegyél.Menj el egy barátnőddel és Ő tuti,hogy segít.
2011. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
anyu, kell bevinni pénzt suliba, elslattyogsz az üzletbe, kikéred az eladónő véleményét, megveszed, hazamész, bevallod az igazat.
2011. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
esetleg mond, hogy egy polóra kérsz pénzt
2011. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond ezt:

Elkísérem szombaton a barátnőmet melltartót venni.Szeretnék venni magamnak én is egyet, adsz rá pénzt?

....

én szeretném kiválasztani.

... most csak ketten akartunk menni, tudod, más mint anyukákkal együtt..

..

ki fogom tudni választani, és én hordom végül is.

2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt mamádtól, és mondd anyunak, hogy ajándék a melltartó, mama adott rá pénzt.
2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Szomorú hogy egy melltartóról nem tudnak lányok az anyjukkal őszintén beszélni,nagyobb probléma esetén mi lenne?
2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95B meg 65A között azért van némi különbség, nem könnyű csak úgy összetéveszteni őket. :))))
2011. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, úgy látszik sorbanálláskor a 95ös cickók mellé már nem járt ugyanekkora IQ... :)
2011. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!