Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek melltartót, ha...

Hogy kérjek melltartót, ha nem vagyok túl jóban az anyukámmal?

Figyelt kérdés
Szóval szeretném egyedül megvenni, mert anyu mindig mindenben meg akar nézni, meg is tapiz, hogy jó e rám. (Mert ugye én ilyenben "nem vagyok megbízható") Csak az a gond, hogy nem fogja engedni, merthogy én nem tudom kiválasztani a megfelelőt. (Persze ő szerintem azt sem tudja, hogy mért 95B a mérete, mert a múltkor(jómúltkor) fölpróbáltam egy 65A-t, és mondtam, hogy nem ér körbe. Erre ő azt mondta, hogy ez már őt is majdnem körbeérné. XP) MIT TEGYEK? Nem szeretném, ha ő is ott lenne :S
2011. máj. 12. 15:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Palm, te sokeszû: a számozás(95) az nem a "cickók" hanem a hát szélességét jelöli. A mell nagyságát a betû(B) jelzi.
2011. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod, hogyan kell lemérni, mekkora a méreted. Ezt akár együtt megcsinálhatjátok, hogy a kapcsolatotokat is javítsátok, közösen valahogy, és így tiszta sor, hogy mekkora kell.


Ebben a legnagyobb gond tényleg az, hogy ha ez ekkora gond, akkor igen lefele megy a kapcsolatotok sajnos.

Próbálj beszélgetni anyuddal nyugisan, hogy érted, hogy nehéz elengednie, és érted, hogy ő jót akar, és azt is érted, hogy több a tapasztalata és megakar téged dolgoktól védeni, DE azért csak hagynia kell valamennyire téged a saját kis dolgaiddal élni. Mondd neki, hogy minél kevésbé enged dolgokat, azzal nem lesz könyebb ez a helyzet, mert ilyen esetben a tinikkel épp az ellenkezőjét éri el a szülő. Mondd neki, hogy te csinálod vele együtt szivesen ezt a vásárlást, de ne nyomjon el. Ez igazán nem olyan nagy dolog. Úgyis meglátjátok ha felveszed, hogy melyik a kényelmes, és áll jól.

Remélem sikerül a kapcsitokon dolgoznotok, hogy ne súlyosodjon el a helyzet.

2011. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves Névtelen "A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:52"


Azért ha láttál már melltartót, akkor tudod, hogy a 95B kosara NEM ugyanakkora, mint a 65B kosara. Nem is tud ugyanakkora lenni, gondolj bele, ha a körmérettel nem nagyobbodna valamennyire a kosárméret is, az egész apró kosarakat hova helyeznék a nagyobb körméret mentén...? Vagy túl közel esnének egymáshoz, vagy túl távol, a melltartó fazonja sem tudna ugyanolyan lenni.

2011. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


a témában ajánlom figyelembe a fenti linken azt a részt, hogy a kosárméretnél a "Mellbőség-mellkas

méretének különbsége" a meghatározó. A B kosár tehát nem egy abszolútérték, hanem körmérettől függően változik.

2011. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Valóban, te viszont 95-ös cickókat emlegettél, ilyen viszont nincs. Most utólag ne magyarázkodj, az eddigiekbôl már úgyis leszûrtem: neked sem jutott túl sok az észosztáskor.
2011. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves továbbra is névtelen,


azt szűrsz, amit jól esik. Csak vigyázz, túl híg ne legyen! ;)

2011. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
DE NEM ÉN KEVERTEM ÖSSZE, HANEM ANYUKÁM!!! Honnan veszitek, hogy nem tudom a méreteket megkülönböztetni?
2011. máj. 13. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!