Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sovány alkatúaknak milyen...

A sovány alkatúaknak milyen ruhák/cuccok ajánlottak?

Figyelt kérdés
Genetikailag sovány vagyok, vékonyak a lábaim, kicsik a melleim. Az ilyen alkatra milyen ruhák/cuccok előnyösek? Esetleg mit kell kerülni?
2011. máj. 24. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Piros mert ki kell egyensúlyozni a kis melleket
2011. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármit felvehetsz amit a kifutókon látsz, a melleidet pedig optikailag növelik a nagy mintás, a fodros, zsabós, rátétes, húzott, csavart, redős, gyűrt felsők, meg a kitűzők, igazából bármi ami odavonzza a tekintetet.

Nem tudom mit kerülj, én mindent hordok, oldalzsebes nadrágokat, na az tényleg vastagítja a lábat, meg a középen függőlegesen világosan koptatott gatyák, meg ugyanúgy mint a felsőnél, minden ami nem egyszerű, szaggatott, rátétes, strasszos, fényes, nacik.

2011. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is vékony vagyok nagyon.

pedig szeretem az egyszerű dolgokat,pl sötétkék csőfarmer,de a lábaim miatt nem vehetem fel:/ mert úgy nagyon fogpiszkáló...

a fehér forró naci nagyon jól áll,de farmerben se rossz.de van egy buggyosabb elegáns rövid nacim ami combközépig ér,nem gondoltam volna h jól állhat,de az egyik kedvencem lett:D

térd nacik téren nincs szerencsém,azok nem állnak jól,valahogy még vékonyabbnak tűnik benne a lábam.amik még jól állnak azok a combközépig érő egyberuhák,nem testhez tapadósak,kivéve deréktéren(mivel arra büszke vagyok),és ami örök kedvenc az a derék öv,de van h közvetlen mell alá rakom:D az egy egyszerűbb összeállítás is feldob:D

2011. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!