Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég sűrű és nehezen formázhat...

Elég sűrű és nehezen formázható a hajam. Taft Maxx Power-t ajánlották. Tényleg olyan jó? Esetleg más tipp?

Figyelt kérdés
23f
2011. jún. 16. 17:03
 1/1 anonim válasza:
Cement. De most esküszöm. Próbáld ki ,samponnal lejön. csak egy diónyi kell. nem vicc. ilyen elfuserált természetes raszta hajam van, és egyszer idegembe belebasztam a cementet mert 10 éves korom óta nemvolt normális frizurám, pedig mindent ( tényleg MINDENT ) kipróbáltam már. Mit ne mondjak olyan lett amilyet csak akartam. és f*snyi samponnal lejön. Fél éve használom, azóta semmi panasz a hajamra, és full egészséges mert a cement nem tud beivódni a fejbőrbe kizárólak a szálakat fogja egybe. Ki lehet röhögcsélni lehet mondani hogy csak szívatni akarlak. De én tényleg ezt használom és nekem nincs gondom vele. Ja amúgy a cementet a Hilti-be veszem fél kiló 500,és egy kis vízzel be kell keverni a port. De azt úgyis megtudod oldani, ha van kérdés privi.
2011. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!