Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 160cm,80 kg,95D méretekkel...

160cm,80 kg,95D méretekkel milyen méretű fürdőruhát (egyrészest), vagy tankinit kell vennem?

Figyelt kérdés
Neten szeretném megvenni, így felpróbálni nincs lehetőségem. A tankini felső része és alsó része közt "hézag" van? Kilátszik az ember hasa? Köszi!!
2011. máj. 23. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én XL-eset vennék a helyedben.

Elvileg nemigen van hézag, de attól is függ, mekkora a hasad.

Ahonnan rendeled, nincs fent mérettáblázat?

2011. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat vegyél ami kihangsúlyozza a mellrészt. és nem annyira a csípőt, feltéve ha ott van felesleg. :D
2011. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen paraméterekkel NEM vennék tankinit. Én 10 cm-el magasabb vagyok, hasonló kg, és szörnyen áll. Igaz, a cicim kisebb, de nem hiszem, hogy ettől.
2011. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és h_ülye:-D Azt hittem, a tankini az a másik féle f.ruci, bocsi.
2011. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tankiniből nem látszik ki a has:)Amúgy nem tudom,melyiket kéne venned,mert függ attól,hogy mekkora a hasad,a csípőd,stb.
2011. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A csípőm széles, és a hasam nagy. 1 év alatt 2 babát szültem, csupa stria, és a bőr is megnyúlt...

Köszi aválaszokat!

2011. máj. 23. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így lehetetlen megmondani. Kérj meg egy barátnődet vagy akárkit, hogy menjen el veled vásárolni. Próbálj fel sokat, és amelyik igazán jól áll, és előnyös, azt vedd meg.
2011. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!