Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindig órákig hezitálok mit...

Mindig órákig hezitálok mit vegyek fel, sose tudom mit, mivel, állandóan kétségbe vagyok esve! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
reggel általában mindig későn indulok el, mert van hogy átöltözöm mert mégsem tetszik az, amit felvettem, így mindig előző nap délután eldöntöm mit vegyek fel. a végén mindig jól néz ki, csak akik így közületek egyedien, divatosan, különleges öltözködtök, nektek is órákba telik, vagy ezzel csak én vagyok így? :S
2011. máj. 12. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hehe..nekem is így van. :D Ezért lefekvés előtt előző este kikészítem. Persze van amikor 2őt is kirakok, hogyha nem tetszik az egyik összeállítás reggel akkor a másik jólesz. :D
2011. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában én is kikészítem este, hogy mit veszek fel, és napközben mikor unatkozom, vagy van egy kis időm, azon agyalok, hogy mit vegyek fel, milyen kiegészítő, hogy csinos is legyek, meg egyedi is, meg ne legyen rajtam ugyanolyan fazonú/színű dolog egymásutáni napokon, milyen frizura menne hozzá, esetleg smink, szóval ja, sokat agyalok rajt:D de inkább napközben, így reggel nem megy el vele sok idő, kivéve mikor rám jön néha az 5perc és magamon semmi sem tetszik, mindenben kövérnek látom magam meg rusnyának:D
2011. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem. Félálomban felveszek valamit, kis smink ha épp olyanom van, a hajammal kezdek valamit, ez így kb. 5-10perc mindenestől, a hajam néha használhatatlan, max azzal szenvedek. XD

Sose szenvedtem ennyit egy szettel, elvégre ritkán készülök olyan helyre. Meg ha sokat agyal rajta az ember, hajlamos túlspilázni és erőltetett, művi lesz az egész összkép. :D

De ha neked így jobb. :D Szerintem legyél lazább, csak van annyi érzéked a dologhoz, hogy fél óra nézegetés nélkül is eldöntsd, hogy az a keki és az a rózsaszín együtt okádékul néz ki.

2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!