Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hogyan kapcsoljátok...

Egylany21 kérdése:

Csajok! Hogyan kapcsoljátok be a combfix hátsó "csatjait"? Hátrafordulva nagyon nehéz, és állandóan szétesik.

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint a haritartóét a combfixre, értitek. :)
2011. máj. 26. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb harisnyakötőnek nincs hátul pántja... Elöl van meg oldalt, mert ha pl. le méltóztatott ülni a titkárkisasszony, akkor azért annyira ne legyen brutális élmény. Biztosan jól vetted fel? :D

Bocsi, nem hülyének akarlak nézni, de én ilyennel még nem találkoztam, bár tény, hogy nem gyakran viselek ilyesmit. :D

2011. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hátsó részét lazábbra veszem, mert ha leülök, megfeszül.

Általában varrok rá egy kicsi fület, amibe bemegy a csat, így nem csúszik ki olyan könnyen.

Úgy veszem le, hogy a hátsó rész már be van kapcsolva, így nem veszik el a harisnya párja sem.

2011. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek elöl van meg hátul. Ha a csatja hátul van középen, akkor a hátsó pántok sehogysem tudnak oldalt lenni az enyémen. :P Ilyen csatja van mint ennek:


[link]


Lehet hogy ehhez is kellene kis fül a combfixre? Az enyémen nincsen és én így belecsíptettem a combfix szélét, de az úgy mindig szétcsúszik. :(

2011. máj. 27. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha véletlenül sikerül felvennem... :D engem egyáltalán nem zavar a hátsó pánt. Picit feszül de szerintem nem rossz érzés.
2011. máj. 27. 15:09
 6/7 harisnyababee ***** válasza:

Én úgy oldom meg, hogy kiterítem vhova, mondjuk az ágyra, ott előre bekapcsolgatom, és ha ez megvan, akkor csak felveszem, mint egy harisnyanadrágot.:)

Am combfixed, vagy harisnyád van? Mer a combfixhez nem igazán jó a harisnyatartó, az télleg elég szenvedés, mert az csak akkor marad úgy, ha a haritartót sikerül a két szilikoncsík közé bepattintani...:S

2011. máj. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát harisnya. Nincsen rajta szilikon csík. Ezt próbáltam én is hogy előre bekapcsolom, de mire felveszem kikapcsolódik.. :S Valahogy a harisnya vastagsága miatt nem állnak meg a kapcsok rendesen.
2011. máj. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!