Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutin vizsgán miért hátrafordu...

Rutin vizsgán miért hátrafordulva kell tolatni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet tükörből?
2010. jún. 30. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
tükörből lehetőleg az utakon se tolass, mert agyonütlek, ha pl pont az én kocsimba tolatsz bele...tudod a tükörben nem látszik minden ;)
2010. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hátrafordulva kb. annyit látni, mint a belső visszapillantóval, csak szarabb testhelyzetben...
2010. jún. 30. 17:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Pontosan, sőt kanyarodásnál, előzésnél is ki kel nézni!
2010. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A tükrökből nem látsz minden, milyen oktatód van neked?
2010. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is könnyebb tükörből tolatni, hátrafordulva még az irányokat is eltévesztettem rutinon, tisztára összezavart. Csak a vizsgákon bírd ki ezt a hátrafordulós tolatást, ha meglesz a jogsid úgy tolatsz ahogy neked kényelmes ;) Egyébként én úgy szoktam tolatni hogy tükörből, és ha látom hogy már közel ért a kocsi hátulja valamihez, akkor hátrafordulok.. Nálam ennyiből áll ;)
2010. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Holttér! - Ugye ismeről a vezetéselméleti tanfolyamról...?
2010. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Jézus Mária!!!


Ha hátrafordulsz, akkor eltéveszted az irányokat? Libáért vettél jogsit? Hány napja van jogsid?


Akár tükörrel tolatok, akár hátrafordulva, az irányokat akkor sem tévesztem össze.

2010. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Úr isten. Te már vezetni tanulsz? Még az elmélettel is ilyen szintű gondjaid vannak. A hozzád hasonlok miatt életveszélyes közlekedni az utakon. Térj vissza a buszra mindenkinek jobb lesz...
2010. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki szuper vezető, de annak aki eltéveszti az irányokat ajánlom, hogy egyedül nevezessen egyenlőre, inkább csak apukával anyukával a saját és mások testi épsége érdekében.
2010. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Az elég nagy baj, ha hátrafordulva nem megy a tolatás. Inkább gyakorold addig, amíg természetessé nem válik, de ne rögzüljön a tükörből manőverezés, az veszélyes játék! Az oktatód nem demonstrálta a holtteret? Egyébként sem jó, ha ilyenkor bal/jobb irányokban gondolkozol, azt kell érezni, hogy melyik kormánymozdulatra a kocsi melyik része merre mozdul, függetlenül attól, hogy neked az épp merre esik, hiszen a kocsi ellentétes irányba fordul elöl és hátul.


Mellesleg ezért nem csak rutinvizsgán vághatnak el, a forgalmin is kell párhuzamosan parkolni, és ott sem fogják díjazni, ha a tükörből próbálsz beállni.

2010. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!