Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellűek, ti ki mertek...

Kis mellűek, ti ki mertek menni melltartó nélkül az utcára?

Figyelt kérdés

Én nem. Főleg nyáron szörnyű.

Otthon se bírom elviselni, ha nincs rajtam.

Főleg, mert a testhez álló felsőket szeretem.

Melltartóval épphogy elfogadhatóan néz ki a mellem a ruha alatt.


2011. máj. 7. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kidörzsöli a melltartópánt a hátamat,ezért csak ritkán hordok. Az ingek tökéletesen elrejtik az átütő részeket,az optikai tuning meg nem izgat,van barátom,ő tudja mekkora (75/A),nincs vele gondja,a többi pasi az utcán meg hol érdekel engem:D
2011. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én se mások kedvéért veszem fel, hanem mert engem borzasztóan zavar. Kényelmetlenül érzem magam "mellek nélkül", végül is nő vagyok! Egy 13 évesnél még elmenne!
2011. máj. 7. 21:42
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem kb 70-75B-s, de valahogy kisebb, mint az átlag 75/B-sek ránézésre. Mivel nem lógnak, ezért nagyon ritkán, ha olyanom van, vagy csak a sarki kisboltba megyek, akkor nem veszek fel melltartót, de amúgy szoktam. Még télen néha megkockáztatom, pulcsi alá, hogy nem veszek.

De amúgy a legtöbb esetben kell a melltartó, ha nem is a mellem formája miatt, hanem mert nem szeretem amikor a mellbimbóm szúrja a pólóm és mindenki látja. Ez ilyen igényesség, vagy nem tudom, engem zavar.

Szóval amiatt ne fájjon a fejed, hogy mindig melltartóban kell lenned, sokan vannak, akik nem érzik úgy, hogy kéne, pedig igen, az szerintem nagyobb baj.


Ami meg a problémádra megoldás lehet: a kis mellek sokkal könnyebben feszesíthetők, mint a nagyok, szóval masszázzsal, bőrfeszesítő testápolóval, és mellizomgykorlatokkal formásabbá teheted. Ne aggódj azon, hogy esetleg a mellizomgyakorlattól a maradék is eltűnik, mert nem fog, helyileg ugyanis nem lehet fogyni, csak mindenhonnan egyszerre a biológia mai állása szerint. És ez nem idő, elég, ha napi szinten 10 percet fordítasz a mellizomra, a többi meg annyi, hogy jól megmasszírozod zuhanyzás közben, és utána bekenegeted. Amikor nagy mell kezd lógni, azon nem lehet segíteni, de te szerencsés vagy :)

2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm a válaszod!

Próbálkozni fogok, de félek, hogy a szoptatás miatti változásokon nem nagyon fogok tudni javítani!

Sajnos ezek általában nem korrigálhatók!

Köszönök minden választ!

2011. máj. 7. 22:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki akkor hogy hordhatsz melltartót! :D Miért kéne anélkül kimenni az utcára ha abban érzed szépnek magad akkor fölösleges azon gondolkoznod hogy jajj mi lenne nélküle. Van, és használhatod és szép vagy. Ez olyan hogy jajj ha nem veszem fel a szemüvegem nem látok. AKKOR VEDD FEL ÉS ENNYI probléma megoldva :)
2011. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Örülök is neki, hogy hordhatok melltartót.

Bár ki tudja mi lenne, ha nem találták volna még fel!

Ez egy érdekes kérdés!

Csak azt szerettem volna tudni, mások kellemetlenül érzik e magukat melltartó nélkül, ha kicsi a mellük.

Egyébként a kis mell elég sok nőnek okoz lelki problémát.

Nem csak a melltartó a lényeg, ez annál sokkal többről szól!

Nem olyan egyszerű, ahogy egyesek gondolják.

Hozzáteszem, a szemüveg sem!

2011. máj. 8. 10:18
 17/19 anonim ***** válasza:
75B-C mellem van, de sosem mentem ki melltartó nélkül az utcára. laza pólóval szerintem túl igénytelen, feszülősben meg gázos, ha jön egy hidegebb fuvallat és befigyel a bimbó :D meg ha melltartót veszek fel, az szépen kikerekíti, magától inkább hegyes hatása van.
2011. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Próbálkozni fogok, de félek, hogy a szoptatás miatti változásokon nem nagyon fogok tudni javítani!

Sajnos ezek általában nem korrigálhatók!"


Először is ezen a hozzáálláson változtass. Igenis menni fog, hidd csak el, sőt TUDD, hogy menni fog. Egyébként tényleg nagyon sokat számít, ha betartod, amit írt a 22:15-ös hozzászóló. Csak ne így állj hozzá, mert ha eldöntöd magadban, hogy nem fog menni, akkor valóban nem fog menni. Nem lesz olyan melled, mint a playmateknek, de kis odafigyeléssel tényleg sokat tudsz javítani a helyzeten. :) Keress rá neten mások hogy csinálják pl, olvass tapasztalatokat stb, aztán találj ki magadnak egy kis napi "szertartást", amit megcsinálsz... Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de az ilyeneknél én már azt is tökre élvezem, amikor még csak elkezdek utánanézni. :D

2011. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem lépek ki az utcára melltartó nélkül, mivel gyakorlatilag attól van mellem (80/A) ezért csak otthon 4fal között nem hordom, nem más miatt magam miatt, hiszen a 11-12-éves kislányoknak nagyobb van mint nekem 26éves létemre. Igazából már elfogadtam, bár a strandon kissé kellemetlenül érzem magam, hogy se dekoltázsom se mellem nincs a bikiniben, de hát ez van. Igen, ez olyan mintha szemüveg nélkül lépnék ki a házból, valószínű nekimennék valaminek :-)
2011. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!