Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellűek, ti ki mertek...

Kis mellűek, ti ki mertek menni melltartó nélkül az utcára?

Figyelt kérdés

Én nem. Főleg nyáron szörnyű.

Otthon se bírom elviselni, ha nincs rajtam.

Főleg, mert a testhez álló felsőket szeretem.

Melltartóval épphogy elfogadhatóan néz ki a mellem a ruha alatt.


2011. máj. 7. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
nem, de otthon anélkül vok
2011. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy mellem van.Óriási legalábbis a testem többi részéhez képest. Persze így a melltartó nélküliség szóba sem jöhet.De hidd el,néha örülnék neki,ha pici lenne. Egyik barátnőmnek elég picike,és vígan mászkál egy szál pólóban. És olyankor úgy tudom irigyelni! :)


A nagy mell is tud hátrányt jelenteni,csak máshogy.

Szerintem nyugodtan vállad föl őket,és légy rájuk büszke!Mert a tieid!

2011. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Ki! Pont, hogy mi vagyunk abban a szerencsés helyzetben, hogy melltartót sem kell hordanunk, úgyis remekül áll rajtunk egy-egy darab, pl. a pánt nélküli ruciknál ez külön előny. :)


Persze nem mindegy, mekkora a "kis mell", de én a 70B-met annak nevezem :)

2011. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de ha nagy lenne akkor sem mennék ki melltartó nélkül.
2011. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem merek, de nem azért mert szégyellem. Egyszer melltartó nélkül voltam, és úgy néztek rám a férfiak, mint akik ott helyben rám ugranak és megerőszakolnak... Szerencsére a barátommal voltam, így békén hagytak, de ha egyedül vagyok, szerintem futok hazáig. :D
2011. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem közepes van,vagy inkább nagy,mégis ha elmegyek itthonról alap,hogy felveszek egy melltartót.

A pántnélküli fölsőhöz meg pátn nélkülit veszek. Gusztustalan mikor valakinek a bimbója szinte kiszúrja a ruháját,én nagyon kelletlenül érezném magam ha nem vennék melltartót utcára.

2011. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem 85C-s a mellem és néha kifejezetten olyan kedvem van, h nem veszek fel. De a visszajelzések szerint jól áll;)

23L

2011. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát, sajnos nekem a szoptatás után a 75 B-s mellemből (ami szoptatás alatt 90-es volt) szinte semmi nem maradt. Melltartó nélkül lapos a mellkasom, mert a "dudor", ami maradt, az is lóg.

Szóval, melltartó nélkül szörnyű a helyzet!

Nagyon el vagyok emiatt kenődve!

2011. máj. 7. 21:27
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy melltartó nélküli kis mell sokkal szexibb egy szál pólóban. De te tudod...

F

2011. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát az enyém minden, csak nem szexi!

De aranyos vagy!

2011. máj. 7. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!