Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Triumphban vagy a Tally...

Triumphban vagy a Tally Weijlben vennétek fürdőruhát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. ápr. 14. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én a Balatonon veszem a kirakodóvásárban. Ötöt adnak annyi pénzért, mint a Plázában megveszel egyet.
2011. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Családi tapasztalat:


Én:

-Olcsó fürdőruhákat szoktam venni.

-Pár év alatt tönkre megy, bár az se mindre igaz, változó. Mondjuk a fürdőruha szerintem olyan, hogy pár évente jó dolog újat venni, tehát nekem nem is kell, hogy annyira tartós legyen.

-Annak ellenére, hogy olcsó és többen képesek megfizetni, mégis nagyon ritka, hogy a saját fürdőruhám jön velem szembe a strandon. Főleg azért is, meg az olcsóbb fürdőruhákat ezerféle színben gyártják...


Anyám:

-Ő a minőségibb darabokat veszi, bár ritkán jár pancsolós helyre... Tavaly vett egy Triumphot (régebben is vett már).

-Gyönyörű színes, és precízen van megvarrva, látszik rajta, hogy sokáig szép és használható lesz. Meg is irigyeltem tőle, tényleg jó!

-Viszont az első helyen, ahol fürdött benne, két másik nőnek is pont ugyanolyanja volt. Én anyám nélkül több helyen voltam pancsolni, és ott is láttam több nőt, aki "anyám fürdőruhájában" díszelgett. Mondtam is neki utólag, hogy jó, hogy nem voltál, megint szembe jött volna veled a fürdőruhatestvéred...

Szóval hiába 10-20ezer forint, mégis sokan megveszik a Triumphot és bár katalógusból vagy a boltban úgy érzed különleges fürdőruhád lesz, a gyakorlat mást mutat. Az ára és a minősége nem feltétlen látszik elsőre egy fürdőruhán, de ha abból a fürdőruhából sok szaladgál egy helyen, az olyan, mintha valami tucattermék lenne.

Még az is jellemző, hogy több modell csak egyféle színben van náluk.


Mi az igényed?

Ha nem számít hány embernek van ugyanolyan és minőségi darabot akarsz hosszútávra, akkor a Triumph megbízható.

Ha gyakrabban váltogatnád, akkor jobb egy olcsó.


Amúgy én nevenincs butikokban szoktam fürdőruhát venni. Mert ott lehet olcsót találni, ami mégsem tucattermék.

Tehát nem az Auchanban vagy a kínai piacon vásárolok be, mert azokat nagyon sokan veszik. Viszont butikokban nem, pedig árban jók!

2011. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg a tizenezres fürdőruha. Nekem Ázsiás volt, a két barátnőmnek Canzedonia vagy Triumph már nem emlékszem de 12.000 volt meg 15.000, hát a 10 napos Balcsis nyaralás végére mindhármunké kifakult és a fenekénél kibolyhosodott.


A fürdőruha az, amit a nap és a víz úgyis tönkretesz, mert a nap erősebb és a klór meg iszap is (attól függően hogy strand vagy természetesn víz) mint bármelyik márkajelzés, szóval akkor érdemes márkásat venni ha valaki nagyon de nagyon kíméli (árnyékban ücsörög velenaponta párórácskát) vagy nagyon de nagyon szeretne márkás ruhában lenni "merazjobb".

2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Calzedonia bocs.
2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát a triumph az minőségibb, de nekem nem szoktak tetszeni azok, amiket ott árulnak. A tallyban semmi nem venék, mert az egész üzlettől a hideg kiráz, be se megyek, mert általában a ronda csiricsáré dolgokat helyezik előtérbe, így esély nincs rá, hogy ott találjak bármit.

Tavaly a tezenis-ben vettem, előtte calzedoniában, azelőtt pedig asszem a new yorkerben.

De szerintem neked se az üzlet neve alapján kéne választanod, hanem elmenni, megnézni, és amelyik tetszik és jól áll, azt megvenni márkától függetlenül.

Azért a triumph és a tally egészen más kategória, kb mint az audit vegyek szerintetek, vagy suzukit?

2011. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne rá pénzem, természetesen a Triumph-ban. Van onnan egy Bee-Dees fürdőruhám, ajándékba kaptam, 8 éves lesz az idén és semmi baja, azon kívül, hogy kihíztam.

Tally-ban meg ilyen helyeken sose vennék olyan ruhát, amit több szezonon át viselni akarok, f.ruhát Calzedoniában vagy Tezenisben veszek, szezon végi leárazásokon. ( a Triumph annyira drága, hogy még leárazva se engedhetem meg magamnak).

2011. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a tally jobb!!!! szebb és csinosabb,de még a h&m-et ajánlom!én ott vettem az idei évre és imádom!
2011. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!