Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vidám ballagásra ördögnek...

Vidám ballagásra ördögnek szeretnék öltözni, de nem tudom, hogy egy ördögnek milyenre kell kisminkelni az arcát!? Aki tud képet küldeni az linkeljen, mert én nem találtam semmit. Vagy írjon tippeket.

Figyelt kérdés
A jelmezemet úgy képzeltem el, hogy fekete cica nadrág, fekete felső, piros köpeny, piros szarv és piros-fekete szigony és farok. Szerintetek jó? 19/L
2011. ápr. 12. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Biztosan nagyon csini leszel, jók a kiegészítők amiket felsoroltál. Itt vannak arcfestések, én a google-ba írtam be, hogy ördög arcfestés és a képeket nyomtam meg oldalt, sok képet adott fel. [link]


[link]

2011. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima smink is elég, nem kell komplett arcfestés.

Erős fekete szemfestés, piros rúzs. elég ördögi lesz:)

2011. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,ne csinálj olyan "gyerek arcfestést" hanem fekete tussal jól húzd ki a szemed meg szemcerkával..ha gondolod akkor műszempilla is jöhet, tűz piros rúzs,egy kis pirosító esetleg,tűz piros körmök és tök jó lesz:) én is voltam már ördög:)
2011. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmiképpen sem akartam így kifesteni az arcomat. :) am köszi a tippeket.
2011. ápr. 12. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A bolondballagásra a fiúk és a lányok is fekete hosszú polót és fekete cicanadrágot vettek fel. Nagyon csinin néztek ki benne és hozzá füstös szemek + piros rúzs.
2011. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!