Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ócsárolják a converset?...

Miért ócsárolják a converset? Mi a véleményeteek? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Annyi mindenki mondja hogy ilyen sz@r meg olyan sz@r (zömmel zok akiknek nincs) Szerintem meg legtöben csak azért mondják mert nincsen pénzük rá és inkább úgy állítja be mintha nem is kéne neki, és egy kínai cipő ugyan olyan lenne.

Szerintem szó szerint SZÁNALMASOK az ilyen alakok.

Attól még hogy nincs pénzed rá, attól még nem kéne b@sztatni meg leszólni azt, akinek van.


2011. ápr. 9. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Van egy táskám, mert tetszett a formája, máshol nem találtam olyat, megvettem. De ez egy tornacipő rongyból és gumiból 16ezerért. Ennyiből veszek inkább egy Adidast ami sokkal tovább bírja, és szebb is, és nincs 2 lyuk az oldalán, hogy az eső ki-be mehessen rajta :D és amúgy kedves kérdező, nekem van converse táskám, tehát elvileg én nem tartozom a te általad csóróknak titulált körbe, mégis szarnak tartom a cipőt. Inkább te vagy a szánalmas.
2011. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ezzel a kérdéssel te sokkal szánalmasabb vagy, mint azok, akikről írsz:)

Egyébként nekem van. Azért vettem Converse-t, és nem kínait, mert cipőt ritkán veszek, de akkor inkább drágább, minőségibb darabot, ami sokáig bírja.

Hát csalódtam:) Számomra kényelmetlen. Pedig a mérettel elvileg nincs gond.

2011. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
először gondolkodj mielőtt beszélsz drága:))
2011. ápr. 25. 12:10
 24/26 anonim ***** válasza:
Elég hosszú a reakcióidőd.
2011. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

sztem is csak azért szólják le mert drága és nem tudják megvenni. nekem egy csomó converse tornacipőm van.. meg táskám is van.:D és mindenki azt mondja h sz@r de csak azért mondják mert nincs pénzük rá.. ez az én véleményem.

nekem is beszólogattak h az egy nagy rakás sz@r. hát kurv@'ra nem értek velük egyet. -.-" nem olyan mint a kínai selejtes sz@rságok amik egy napig vagy addig se bírják. sokkal tovább bírja a converse.

nekem 2éve van egy piros conversem és még most sincs semmi baja és szinte mindig abba járkálok mert az a kedvencem, mivel az volt az első pár converse cipőm.

2011. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

utolsó elöttinek: igen valóban hosszú a reakció időm. és ez elképzelhető hogy azért van mert én nem minden nap lógok a gép elött a gyakori kérdések.hu oldalon, abban anagy budös unalomban. mást elvégre úgysem lehet csinálni nem?-.-


amúgy egyet értek az utolsóval:))

2011. júl. 20. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!