Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ócsárolják a converset?...

Miért ócsárolják a converset? Mi a véleményeteek? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Annyi mindenki mondja hogy ilyen sz@r meg olyan sz@r (zömmel zok akiknek nincs) Szerintem meg legtöben csak azért mondják mert nincsen pénzük rá és inkább úgy állítja be mintha nem is kéne neki, és egy kínai cipő ugyan olyan lenne.

Szerintem szó szerint SZÁNALMASOK az ilyen alakok.

Attól még hogy nincs pénzed rá, attól még nem kéne b@sztatni meg leszólni azt, akinek van.


2011. ápr. 9. 18:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A környezetemben senki sem ócsárolja, nekem sok van, érdekes de a legrégebbi 5 éves és olyan mintha új lenne, szóval ebből is látszik, hogy aki vigyáz rá, annak nem megy tönkre.

Amúgy rajtam mindenki dícséri, én szeretem, de most azt hiszem nem veszek egy 8.-at mert spórolnom kell.

20/L

2011. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Na, azért várjál. Szerintem egy átlag embernek nincs 7 pár mindennapi hordásra szánt cipője (de lehet, hogy még ünneplőssel, csizmával, papuccsal együtt sem). Szóval ha 7-et váltogatsz folyamatosan tavasszal+nyáron (mert télen és ősszel csak nem abban jársz), akkor jó hogy kibír 5 évet, azt a kínaiak is kibírnák szerintem simán.
2011. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én meg úgy állítom, hogyegy sz*r a konzerv, hogy van/volt (eladtam) itthon belőle 3 pár :D
2011. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Destiny95!

Elég nagy baromságot írtál az elején...

Leállni most ezen nemfogok mert értelme nincs (ahogy neked se)

olvasd vissza a dolgokat mielött pofázol.

köszike -.-

2011. ápr. 9. 20:04
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit kínlódsz már itt a Converseden, komolyan...Tiszta szánalmas, hogy bizonygatod itt, hogy milyen jó vagy, hogy neked van Conversed másnak meg nincs.

Mint már írtam, Te vagy a totál SZÁNALMAS, ahogy másokat minősítettél a kérdésedben.

Úgy meg ne reagálj senki kérdésére, hogy azt írod "pofázol".

Converse-sel vagy anélkül rossz modorban, bunkón válaszolgatsz.

És valóban, hidd el, senkit, de senkit nem érdekel a tornacipőd, és senki nem irigy rá.

2011. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:09


egyetértek

2011. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

ezeket a kommenteket offolni kéne!

csak úgy mellékesen mondom...

2011. ápr. 9. 21:05
 18/26 anonim ***** válasza:

:D:D

Úgy érted kimoderálni? Vagy nálad mit jelent az, hogy offolni valamit?

2011. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező !

Szánnivalóan hülye vagy. Amúgy hidd el, vehetek a Converse-nél különbet is, meg drágábbat is, mégiscsak azt mondom rá, hogy TORNACIPŐ. Mikor hordunk tornacipőt, na mikor ? Sportoláshoz ! Szánalmas, hogy az olyanok, mint te felveszik a cipet, mert tredni, aztán nem bírják elfogadni, hogy másnak nem tetszik.

Tudod, a lehető legnevetségesebb dolog, amikor mással nem tudtok jönni, minthogy nem tehetjük meg, meg irigyek vagyunk. Blabla... szokásos hülye tinibeszéd. Majd ha benő e fejed lágya, belátod.

Na jóccakát.

2011. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A következő oko miatt nem tetszenek:


- TUCAT, minden második tini ebben rohangál, szóval olyan húde gazdagnak sem kell hozzá lenni

- UNALMAS, mert tök hasonlóan néznak ki, nincs bennük eredetiség

- és valóban, hatalmas üzletet csinált aki kitalálta, mert végül is sima tornacipőt ad el ahol a Converse szóért fizetnek a kamaszok :)


De mindent egybevetve, kamaszoknak, tiniknek jó mert legalább fel tudják venni aűz egyencuccaikhoz, mert a legtöbbnek a gatyája, haja is ugyanolyan, így legalább a cipő is egyencipő :)

2011. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!