Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol a fenébe lehet kapni,...

Hol a fenébe lehet kapni, egyszerű hosszú fehér nadrágot?

Figyelt kérdés
Mindenhol,vagy szűk lábszárú van,vagy térdig érő.
2011. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Téged meg ki a sz*r kérdezett?Nem baj hogy már eltelt egy hét,és senki nem írt ide?Mit kell ide jönni és okoskodni?!Na,kocc
2011. ápr. 23. 06:59
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem hinnem, hogy te tobb van 17 evesnel. Egy sertett, pimasz tini vagy. Kincsem, inkabb keszulj az erettsegire, legalabb az legyen meg, ha mar ilyen nagy almaid vannak.

Ertelmes ferfi pedig soha nem venne el egy ilyen mocskos szaju not, maximum megszolalasig nezne Rad. Ne irj ilyen stilusban, mert ezzel buktatod le magad es soha nem fog senki eszrevenni teged.

Azt is sejtem, hogy a hasznos valaszaid aranya nem lehet tobb 65%-nal, sot, ha mar regebbi felhasznalo vagy es sok valaszt adtal, akkor nagyon-nagyon maximum 50%-ra tippelek. Ez azert sejtet valamit.

Mindez epito jellegu kritika, ne sertesnek vedd!

Tovabbi minden jot! :-)

2011. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Engem te ne hivjál kincsemnek,nem vagy a rokonom:-)...Héé lúzer,több iskolát végeztem már el,mint amennyit te valaha.A százalékomra vagy kiváncsi,vagy a korodat osztod itt meg velem?Az írtásodból megállapítom hogy már kiöregettél,és annyi örömöd van az életben hogy ide jársz szórakoztatni magadat,mert már senki nincs az életedben.Az a kis nyugdíj nem sok örömöt tartogat....szegénykém.Gondolok rád,mikor két kézzel költöm a férjemmel a pénzünket:-).
2011. ápr. 24. 07:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!