Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol a fenébe lehet kapni,...

Hol a fenébe lehet kapni, egyszerű hosszú fehér nadrágot?

Figyelt kérdés
Mindenhol,vagy szűk lábszárú van,vagy térdig érő.
2011. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
C&A-ba vettem én is, rengeteg van ott..
2011. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Na,vettem egyet a Pepe Jeans-ben.Azért,köszi a tippeket.
2011. ápr. 6. 13:49
 13/33 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet! Én is venni akarok. Milyen anyagból van? Am hagy gratuláljak, jól kiosztottad azt a bunkó majmot!!!!!! =))))
2011. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Végül a premier outletbe mentem ki ott vettem.Farmert vettem,baromi jó fazonja van 13ezer volt:-).A gas márkát szeretem,azokból vannak nacijaim,de az outletben is 30ezer volt,annyit most azért nem adtam,mert csak a munkámhoz kell,nem utcára....de ott kint van egy jó pár fehér naci.Menj ki,érdemes.
2011. ápr. 8. 06:34
 15/33 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem,hogy mit dolgozol?jól kereshetsz ha csak szimplán munkaruhának 13ért vettél nadrágot...én is ilyen munkahelyet szeretnék :D
2011. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ide tartozik,de ha érdekel....saját szépségszalonom van,és az alkalmazottaim miatt kell a fehérnaci,mivel megkövetelem tőlük is,így én sem dolgozom másban.Igen jól élek,a férjem ügyvéd,és politikus van 3 autónk kettőnknek,szép kertesházunk és semmilyen hitelünk.Igen,elmondhatom,hogy jól élek.
2011. ápr. 9. 06:54
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
nem lennék büszke rá h politikus a férjed...nem csoda h jól éltek...hazudnak éjjel,hazudnak nappal a nép meg bedől...erre büszkék lehettek,az ügyvéd meg egy külön állatfaj...
2011. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

"az alkalmazottaim miatt kell a fehérnaci,mivel megkövetelem tőlük is,így én sem dolgozom másban."


és ha nem esett volna le,akkor leírom máshogy,nem azon lepődtem meg,h fehér nadrágban dolgozol,hanem,hogy 13.000ft egy munkanadrág,mert 5000.-ért már ciki gondolom,elég sznob vagy már ne is haragudj...én is fehérben dolgozom eü-i cégnél,de attól még h én 5000.-ért vettem munkanadrágot és nem márkásat,hanem kimentem érte a Sárkány centerbe nem vagyok szakadt....

2011. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Mivan,savanyú a szőlő?Gondoltam,hogy egy szánalmas alak vagy.Finoman megkérdezed,hogy mivel foglalkozom,aztán lehordasz mindennek,engem meg a férjemet,mert tanult emberek vagyunk,akiknek van pénze,és semmi gondjuk az életben.Gondolom van egy szakmunkás bizonyitványod,és ha egyátalán van munkahelyed(de nem hiszem hogy az a tipus vagy,aki dolgozik),alkalmazottként dolgozol havi 80ezerért,hónapról-hónapra élsz.És te osztod itt az észt?Nézz magadba,és rakd rendbe a szánalmas életedet,mert egy nulla vagy apukám,és a férjemet meg ne merészeld a szádra venni,akinek 3diplómája van,mert semeddig sem tart megtudnom hol laksz,és betöröm a képedet.Anyukád szoknyája alatt élsz,erre vagy büszke,te nyomorék:-)hehehe
2011. ápr. 10. 07:02
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat az embereket akik baszo.atják azokat a kérdezőket akinek van pénze??? Na és? Nekem is van. Pedig nő vagyok. Többet keresek mint a szüleim pedig gazdag családból jöttem. Lediplomáztam és baromi jó állást kaptam külföldön. El vagyok látva rendesen és még csak 26 éves vagyok. Mi van akkor ha valakinek van pénze? Miért kell fikázni? Valamit biztos jobban csinált vagy nagyobb volt a szerencséje. Attól még normális emberek vagyunk.
2011. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!