Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol a fenébe lehet kapni,...

Hol a fenébe lehet kapni, egyszerű hosszú fehér nadrágot?

Figyelt kérdés
Mindenhol,vagy szűk lábszárú van,vagy térdig érő.
2011. ápr. 6. 08:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
képzeld anyukám nem csak egy szakmunkásom van.leérettségiztem jelenleg a 2. szakmámat tanulom,amit ezután tovább fogok fejleszteni,és dolgozom.nem havi 80ért.nem anyámékkal élek,önálló vagyok...és inkább legyen egy kis hitelem de nekem legalább tiszta a lelkiismeretem,és nyugodtan fekszem le aludni...így is elég sok mindent megengedhetek magamnak,van autónk is és állataink,érdekes még ők sem haltak éhen,sőt mindent megkapnak.nem kell ám fenyegetőzni nehogy azt hidd h te sz@rtad a Spanyolviaszt...undorítónak tartom az összes magyar politikust,csak kihúzzák az emberek zsebéből a pénzt...
2011. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mellesleg diplonás ápolónő vagyok,tanultam érte eleget...szerinted ki a fene határozza meg az eü-i bértáblát,ha nem a politikusok,na erre mondjál valamit.Vajon miért mennek ki az orvosok is külföldre,csak nem azért mert még mindig nem akarják onnan fentről megfizetni a munkájukat...te meg itt írogatod,hogy bevered a pofám,hát van stílusod mit ne mondjak...látom a diplomával nem jár együtt az intelligencia,meg a kultúra...szánalmas vagy...
2011. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Diplomás ápolónő???!!!Erre inkább nem lennék büszke,takarodjál ki külföldre te is,nincs szükség rátok,legyen minden kórházban 5,aki tisztességesen végzi a munkáját,mert több sz*arrágó van köztetek mint a parlamentben.Tavaly kórházba kerültem,az egyik ápoló úgy beszélt egy 90éves nénivel,mint akit a se*ggéből húzott volna elő,ott meg is mondtam neki ha lenne erőm po*án b*sz*am volna,természetesen két lábbal kirugattam.Egy pénzlehúzos senkik vagytok,akik egy ro*a*t lepedőt nem cseréltek le ha nem kaptok a kezetekbe 1000ft-ot.Amikor gyerek voltam,és az apám kórházban volt sz*rban-hú*ban halt meg az ágyában,mert anyámnak nem volt pénze finanszírozni titeket,3 hétig volt a kórházban és egyszer sem volt az ágyneműje se cserélve.Te beszélsz lelkiismeretről?!A kutyámban több érzés van mint bennetek.A másik pedig,a férjem nem Orbán Viktor,azzal sem vagy tisztában milyen pozíciók vannak a parlamenten belül,gondolom te csak a miniszterelnökről,és a képviselőkről hallottál.Ha már szidod őket legalább olvass egy kicsit utána te buta....én vagyok szánalmas?-olvasd már el amit írtál,még a magyar helyesírást sem ismered!Gondolom takarítási tanfolyamra jársz,ennyit nézek ki belőled.....az ápolónőnek elég a 8 általános,ezért van ennyi sötét köztetek....és ha a politikusok nem tetszenek,húzz arra az oldalra,van külön rovatuk,de szerintem erre még nem jöttél rá,hisz a negro is világit a sötét fejedben.
2011. ápr. 11. 08:14
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Neked is biztos a közalkalmazotti fizetésedből van szépségszalonod,hát persze,tuti a szél hordta össze...nem is a férjed pénze...áááááááááá...én nem vagyok bunkó és csak h tudd,soha nem fogadtam el 1 ft-ot sem egy embertől sem a korházban,hiszen nem azért csinálom a munkám,hanem mert van bennem EMBERSÉG,nem véletlenül mentem a nyári munkák helyett idősek otthonába ápolónak anno 16-17 évesen,és hiába beszélt velem otrombán az idős Alzheimer-kóros néni én szépen,kultúráltan beszéltem vele(mert nem tehetett róla,beteg volt)...látom nem vagy vele tisztában,nem elég a 8 általános hozzá az csak a segédápoló...takarításhoz köszönöm nem kell tanfolyamra járnom nem esik le a gyűrű az ujjamról ha fel kell porszívóznom,mosnom,mosogatnom kell...nem tartok cselédet sem.Eü-i tanfolyamra járok te kis butus...még mi vagyunk szarrágók,haha ezen nevetnem kell.A legnagyobb szarrágók a pénzes emberek,aiki amúgy megengedhetnek maguknak szinte mindent,de még így is megpróbálják átverni az embert csak h kevesebbet kelljen fizetniük valamiért...na,és én itt befejeztem a kommunikálást,többre tartom magam nálad,mert az előző hozzászólásodból megint süt az értelem és a kultúra...pápá
2011. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
nagyon komoly a párbeszéd XD
2011. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nos,még mindig itt tartunk,savanyú a szőlő:-)))nem bírja a gyomrod hogy jól élek:-)mennyire szánalmas vagy.Az a probléma,hogy nem tényeket írsz,csak a sötétség tanulatlanság szól belőled.Menjél törölgetni pár szaros segget,pelenkázd a betegeket,az a dolgod.Szép élet cél,sokra vitted:-)hehehe.Én viszont megyek egyet szolizni a szépségszalonomba,utána veszek magamnak egy Ray ban napszemüveget 55ezerért,hogy védjem a szemecskémet:-)Nyugodtan írogass még,egyet ne felejts el,mindig enyém lesz az utolsó szó.Te szánalmas,szar törölgetős:-)
2011. ápr. 12. 07:49
 27/33 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek !!! Mindkét felet meg lehet érteni. Azért a magyar politikusok nagy része nem a becsületességéről híres,persze,hogy ha valaki meghallja a politikus szót már a szőr feláll a hátán,ez nem azt jelenti,hogy a te férjed lop,csal hazudik,csak már nincs bizalom az emberekben. Nem hiszem,hogy ezt így, ilyen stílusban kéne megbeszélni,lehet itt normálisan is beszélgetni.
2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Bocsi,műkörmös van nálatok? Már rengetegnél jártam,de egyik sem volt az igazi,nem voltam soha megelégedve velük. Már szeretném megtalálni azt,akihez érdemes visszajárni és megéri kifizetni érte a rengeteg pénzt havonta.Előre is köszi.
2011. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem értem miért a férjem munkája itt a téma?!Olvasd már el a kérdésemet.De ha már itt tartunk,ne a tisztességes bejelentett állású emberbe kössön itt bele senki ba*meg,foglalkozzon azokkal,akik hónapok óta nem dolgoznak,vagy a színes bőrű "embertársaink",akik segélyből élnek,vagy éppen a mi adónkból.Nézzen mindenki magába,ki mennyit tanult,és mire vitte az életben.Jah,hát az szar érzés amikor az egyiknek jobban megy mint a másiknak....de ez az ő gyengesége,hogy nem tudja feldogozni.
2011. ápr. 13. 07:39
 30/33 anonim ***** válasza:
90%

Jezusom, borzaszto stilusban irtok egymasnak.

Nem csak a kommentalo, hanem a kerdezo is.

Ertelmes, diplomatikus ember nem nyilatkozik igy, ebben a stilusban nem a diplomas (sot, tobb diplomas), intellektualis emberek vitatkoznak egymassal. Nem lenne szabad, lanyok. Ha tenyleg igenyesek vagytok sajat magatokra, akkor nagyon-nagyon sajnalni fogjatok ezt a stilust (foleg a kerdezo), amikor higgadt fejjel olvassatok ujra. Ha nem, akkor nagy gond van.

Mellesleg a leiras, az ondicseret arra enged kovetkeztetni, hogy a kerdezo sem hosszu ideje el jo korulmenyek kozott, egyertelmuen ujgazdag, mert akinek mar volt ideje hozzaszokni a vagyonossaghoz, az nem rakja ki a kirakatba mindenet. Csak az bizonyitgat ennyire, aki kenyszert erez ra, mert meg sajat maga sem szokta meg.

2011. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!