Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron hogyan szoktál öltözni?...

Nyáron hogyan szoktál öltözni? Minek a hosszú nadrág?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi elsősorban, hogy akik (mondjuk a teljesen átlagos fiatal lányok) hosszú nadrágban járnak 30 fokokban is azok miért? Sok ilyen van de nem értem, nincs mit takargatniuk, gondolom nem is fáznak, sőt rájuk tapad a nadrág az izzadtságtól, nem hiszem el hogy jól érzik benne magukat. Akkor miért? Csak kérdezem... aki ilyen írja le, hogy megértsem:)
2011. ápr. 4. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Off: ma 17:01-es válaszoló! Kenegesd a hegeidet körömvirágkrémmel, az valamennyit halványít rajta!


Én sokáig a husis lábaim miatt voltam hosszúnadrágban, nem szerettem őket. De rájöttem, hogy annyit nem ér, ráadásul annyira nem is csúnyák, úgyhogy most már fel merek venni rövidnacit, de inkább szoknyát.

2011. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hegyesek a térdeim és enyhén szőrös a lábam

Ennyi az én titkom

18/F

2011. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Horkýže Slíže ***** válasza:
100%
legtobbszor enis hosszu nadrágot huzok nyaron akarmilyen meleg lehet-Inkabb folulre veszek valami nem annyira meleget/es nincs melegem benne/.a terdig ero nadragok nem tetszenek a rovidnadragnak nevezett valamik meg nagyon rovidek,szoknyat meg nem veszek fol.pedig nincs takargatni valom de nekem igy kenyelmes....lehet akiken hosszu nadragot latsz onekik se kenyelmetlen.ja azt meg kifelejtettem hogy majdnem mindig meg nyaron is talpig feketebe jarom kb mar7 eve es nem sultem meg azota se:-D
2011. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
(bocsi az offért, de köszönöm a tippet VaniliaHime! :))
2011. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én is jobban szeretem a hosszú gatyákat de nyáron megsülök bennük,nekem jobban áll a hosszú mert vastagog a lábaim és rövidek
2011. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát van egy pont(30fok táján) amikor már nem érdekel mit gondolnak mások a bőrömről és akkor már járok miniben, rövid gatyában, De van egy bőrbetegségem ami a végtagjaim bőrér hat ki leginkább és olyan mintha mindig libabőrös lennék és olyan érzés is, illetve szőrtelenítés után nagyon gyakran begyulladnak a szőrtüszőim és piros lesz az egész lábam, tehát akkor veszek fel fehér vagy vékony gatyát. Azt szoktam mondani, hogy más azért öltözködik, hogy megmutassa amije van, én azért, hogy eltakarjam azt.

Szerencsére barnulós típus vagyok (bár tele vagyok anyajeggyel), és akkor már nem olyan feltűnő, illetve valamennyire hozzászoktam már.

26/l

2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a szőrtelenítés miatt, szintén. Amúgy nem tetszik szinte semmilyenféle nyári ruha, nehezen találok magamnak. Húzok fel néha rövidnadrágot, de akkor is ugyanúgy kipöttyösödik a combom, összedörzsölődik, izzad. Ha hosszú nadrágban vagyok, akkor legalább nem érnek össze a lábaim. Ilyesmi okok. Amúgy nagy rajongója vagyok a vékony lennadrágoknak.
2011. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!