Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron hogyan szoktál öltözni?...

Nyáron hogyan szoktál öltözni? Minek a hosszú nadrág?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi elsősorban, hogy akik (mondjuk a teljesen átlagos fiatal lányok) hosszú nadrágban járnak 30 fokokban is azok miért? Sok ilyen van de nem értem, nincs mit takargatniuk, gondolom nem is fáznak, sőt rájuk tapad a nadrág az izzadtságtól, nem hiszem el hogy jól érzik benne magukat. Akkor miért? Csak kérdezem... aki ilyen írja le, hogy megértsem:)
2011. ápr. 4. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pl. nekem anyukám jó ideig nem engedte, hogy szőrtelenítsek. Így muszáj volt hosszú nadrágban járnom.

Egy idő után persze a sarkamra álltam :D

2011. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
sokan szégyellősek, hiába vékonyak. Nem akarják, hogy lássák a lábukat és inkább sötét hosszú farmerban mennek és strandra egyáltalánnem járnak. De ez az ő dolguk, szerintem hagyjad. Ha ők ugy érzik jól magukat hagy tegyék:) a lényeg hogy te érezd jól magad ugy ahogy vagy:) ők is ugyanezt teszik.
2011. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Húgom is hosszú nadrágba jár, azt képzeli rockker vagy mi fene, pedig maximum csak divatrokker. Ráadásul feketében jár. Én sem fogom megérteni. Ha a munka megkívánja, akkor persze veszek fel hosszú nadrágot, de akkor is valami lengét.
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én azért szoktam néha nyáron hosszú nadrágba járni, mert lusta vagyok minden második nap borotválni, a gyantázás és az epilálás pedig nagyon fáj, ezért marad a tapadós cső farmer :D
2011. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Az tetszik... és nem is zavar. Mondjuk nem rendes farmerben, hanem mondjuk farmer leggingsben vagyok, szerintem az teljesen oké.
2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

vannak akiknek nincs melegük a barátnőm 25 fokban is pulcsi-gatya..


vagy csk egyszerűen reggel indultak el akkor hideg volt, és aztán napközbére már meleg lett.

2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 SzilKa ***** válasza:
95%

A barátnőmnek pl az a mániája, hogy azért nem vesz fel rövidet, mert szégyelli, hogy hófehér a lába. Hiába mondom neki, hogy így az is marad... :)

Én ki nem bírnám hosszúban nyáron.

2011. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De ha hófehér a lába akkor pont hogy fel kéne vennie valami rövidet hogy barnuljon. Bár szerintem szép a hófehér bőr. Ritka manapság a szolidivat miatt, ezért már lassan a fehérség kincsnek számít:D
2011. ápr. 4. 15:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

pár éve rá sem lehetett beszélni rövid esetleg halászgatyára. még túrázni is hosszú farmerben mentem.. x')

az oka az volt, hogy őgy gondoltam túl vastag a combom és nem akartam mutogatni... aztán rájöttem hogy nem érdekel mit gondolnak mások, ezért csak nem fogok szétsülni :D

2011. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben azért hordtam nyáron is hosszú gatyát, mert anyum nem engedte hogy szőrtelenítsek... De ennek most már vége! :D A második ok, amiért nem vennék fel rövid gatyát, a vastag lábaim miatt, meg a combomon vannak hegek, a hülye szúnyogcsípések miatt... :/


15/L

2011. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!